Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupowali głosy za flaszkę i pieniądze

Utworzony przez dyzio, 3 stycznia 2011 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Tym strażnikiem więziennym jak podał Nowy Tydzień jest Andrzej S. mąż kandydatki na prezydenta miasta Chełma Małgorzaty Sokół. Fajnie teraz można odbierać filmiki na youtube i rysuneczki w wyborczej gazetce przedstawiające Agatę Fisz kupującą głosy!!! Mam nadzieję, że to koniec krótkiej kariery politycznej Sokołów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie się wszystko zdarzyć może,p.Sokł to dyr gab.p.Grabczuka, i to ,,,że p.Grabczuk zdobył największą liczbę głosów w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ważne kto zostaje burmistrzem czy prezydentem i w jaki sposób?!Ludzie i tak dostaną po d....ie, a są potrzebni tylko dla frekwencji wyborczej.Młodzież na szczęście to rozumie i olewa wybory,a część starszego pokolenia...?Pozostawmy to bez komentarza!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Czy to ważne kto zostaje burmistrzem czy prezydentem i w jaki sposób?!Ludzie i tak dostaną po d....ie, a są potrzebni tylko dla frekwencji wyborczej.Młodzież na szczęście to rozumie i olewa wybory,a część starszego pokolenia...?Pozostawmy to bez komentarza!!!!!!!!!!!!!!!
oj Kolego - nie do końca się z Tobą zgodzę. Porównaj sobie inwestycje w Chełmie za czasów Grabczuka i Fisz. Z olbrzymią chęcią poszedłem w tym roku na wybory i oddałem swój głos na Rybkę. Przynajmniej coś się w tym mieście zaczęło dziać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imponujące tempo działania. Dalszy komentarz jest marnowaniem czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaźdy muzyk wie,źe przyciśnięty klawisz wydaje dźwięk,jaki mu został przypisany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze w innych miejscach nie sprawdzono tego ,z tego co wiem to w Piaskach pow Świdnik też tak bylo i pewnie nadal jest bo to kolejne wygrane wybory p.burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Grabczuk i Fisz są poza wszelkim podejrzeniami...nie róbcie z ludzi idiotów bo sami na nich wychodzicie. Wystarczy troszeczkę zagłebić się w ostatnio wykryte afery wyborcze to można zobaczyć jak szybkimi krokami zbliżamy się do standartów obowiązujacych na Białorusi. Dzisiaj racje ma ten czyje radio głośniej wrzeszczy a nie ten który z prawami Konstytucji żyje w zgodzie. Więc ten blef panowie prokuratorzy zachowajcie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Strażnik więzienny"-teraz można się domyślić czemu groźni zabójcy wychodządo domu za dobre sprawowanie z więzień PO dwóch latach a tam siekierą zabijają żonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Czy to ważne kto zostaje burmistrzem czy prezydentem i w jaki sposób?!Ludzie i tak dostaną po d....ie, a są potrzebni tylko dla frekwencji wyborczej.Młodzież na szczęście to rozumie i olewa wybory,a część starszego pokolenia...?Pozostawmy to bez komentarza!!!!!!!!!!!!!!!
crx, rozumiem, że jesteś z młodego pokolenia i olewasz wybory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak_z_sąsiedztwa napisał:
oj Kolego - nie do końca się z Tobą zgodzę. Porównaj sobie inwestycje w Chełmie za czasów Grabczuka i Fisz. Z olbrzymią chęcią poszedłem w tym roku na wybory i oddałem swój głos na Rybkę. Przynajmniej coś się w tym mieście zaczęło dziać.
Dla porządku podaj jeszcze jaki jest stan zadłużenia miasta. Nie sztuka budować na kredytach i obligacjach. Czekam na informacje o rozliczeniu budżetu za 2010r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak_z_sąsiedztwa napisał:
oj Kolego - nie do końca się z Tobą zgodzę. Porównaj sobie inwestycje w Chełmie za czasów Grabczuka i Fisz. Z olbrzymią chęcią poszedłem w tym roku na wybory i oddałem swój głos na Rybkę. Przynajmniej coś się w tym mieście zaczęło dziać.
Jasne, a co takiego zaczęło się dziać w Chełmie?! Sorki, ale nie widzę tu żadnych inwestorów co budują swoje fabryki i będą zatrudniać ludzi żeby mieli gdzie pracować! Jedyne co tylko się ruszyło to "Galeria Chełmska" i to żadna mi inwestycja bo sklepów to i tak w Chełmie dużo jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bw napisał:
crx, rozumiem, że jesteś z młodego pokolenia i olewasz wybory?
Dokładnie!Raz nieopatrznie poszedłem do wyborów gdy byłem nieopierzonym i naiwnym 18-to latkiem.Szybko jednak mi wyjaśnili na czym polega "wyborczy cyrk".........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Jasne, a co takiego zaczęło się dziać w Chełmie?! Sorki, ale nie widzę tu żadnych inwestorów co budują swoje fabryki i będą zatrudniać ludzi żeby mieli gdzie pracować! Jedyne co tylko się ruszyło to "Galeria Chełmska" i to żadna mi inwestycja bo sklepów to i tak w Chełmie dużo jest.
Ja w Chełmie tylko mieszkam - pracuję w LBN. A co mi się w oczy rzuciło: remont wiaduktu, Lubelskiej, skrzyżowania Lwowska-IAWP, Skrzyżowania na Hrubieszowskiej, kilka kilometrów ścieżek rowerowych, jak już wspomniałaś "Galeria Chełmska" (co powinno wiązać się z remontami kilku ulic przylegających do powstającego CH), projekt ścieżki rowerowej nad zalew na Żółtańcach (na razie tylko projekt, ale mam nadzieję, że zostanie on zrealizowany). Ostatnio coś się działo w kwestii węzła kolejowego. I naprawdę mnie to nie obchodzi, czy jest to na kredyt, czy nie. Prędzej, czy później i tak te zadłużenie jakoś załatają. Zdziwilibyście się, jak bardzo nasze miasto podoba się ludziom np., z Warszawki przyjeżdżającym w odwiedziny. A wiecie dlaczego? Tutaj wszystko dzieje się dwa razy wolniej, nie ma korków, jest cisza i spokój. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak_z_sąsiedztwa napisał:
Ja w Chełmie tylko mieszkam - pracuję w LBN. A co mi się w oczy rzuciło: remont wiaduktu, Lubelskiej, skrzyżowania Lwowska-IAWP, Skrzyżowania na Hrubieszowskiej, kilka kilometrów ścieżek rowerowych, jak już wspomniałaś "Galeria Chełmska" (co powinno wiązać się z remontami kilku ulic przylegających do powstającego CH), projekt ścieżki rowerowej nad zalew na Żółtańcach (na razie tylko projekt, ale mam nadzieję, że zostanie on zrealizowany). Ostatnio coś się działo w kwestii węzła kolejowego. I naprawdę mnie to nie obchodzi, czy jest to na kredyt, czy nie. Prędzej, czy później i tak te zadłużenie jakoś załatają. Zdziwilibyście się, jak bardzo nasze miasto podoba się ludziom np., z Warszawki przyjeżdżającym w odwiedziny. A wiecie dlaczego? Tutaj wszystko dzieje się dwa razy wolniej, nie ma korków, jest cisza i spokój. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
Sorki, ale nie chodziło mi o inwestycje drogowe, bo to za każdej władzy było robione. Wyremontowana droga nie wykarmi rodzin i nie zapewni im poborów. Bo problemem Chełma jest to że nie przyciąga żadnych inwestorów którzy będą tu budować fabryki i zatrudniać tysiące ludzi. Teraz chełmianie muszą szukać pracy w Lublinie, Warszawie czy wyjeżdżać za granicę by utrzymać rodzinę, bo powiedzmy sobie szczerze w Chełmie nie ma żadnych perspektyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a benek mówił że inny zapaśnik im płacił za głosy na trenera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...