Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ławki i stoły lądują w rzece. Wandale nad Uherką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2016 r. o 08:47 Powrót do artykułu
Byt kształtuje świadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syndrom niedo***ia umysłowego dał osobie znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapać go i skazać  ...syna na pół roku prac porządkowych na bulwarze. Niech kolesie mają z niego ubaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy ze wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co nas obchodzi jakaś upaina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak piłem tam piwo z kolegą to zaraz się psy pojawiły i mówili że dostali zgłoszenie z kamer a jak ktoś wyrywa ławki to już tego na kamerach nie widać ? chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy nie stawili się na rozprawe, to jak działa prawo i policja w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ścieżka rowerowa, a tam spacery z psami ( kupy), przechadzki osób starszych blokując przejazd, gokardy, Gimbaza ( w grupie) no i piweczko i wódeczka jak to w tym kraju..... z kulturą heh..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma surowych kar za takie wybryki to się nie boją.Co z tego że ich złapią?Nic im nie zrobią.Jakby zapłacił za szkody i odpracował fizycznie karę przez miesiąc to by następnym razem użył mózgu wieśniak jeden z drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska w Chełmie to jest dobra do szukania kierowców źle parkujących a tam gdzie trzeba to ich nigdy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pikuś jakiś debil zlamalw nocy lastrykowy parapet na klatce schodowej i nikt nie slyszał!!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapać i ukarać 50 tys minimum +dorobek 2-3 miesiące i się nauczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaka była potentatem w rybołóstwie (drugie miejsce na świecie), w produkcji cukru (czwarta potęga świata), ... . Mamy ponad półtora milionowe czyste bezrobocie. Młodzi ludzie zostaną zabici przez parlamentarzystów. Nic nie dostaną. A tak ma nie być. Zrozumiano, parlamentarne ścierwa!!!! W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. Jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad półtoramilionowe. Pisownia teraz pasi? Za moją krzywdę będą straty jakich nie było w historii RP. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku ustalenia naszych polskich obywateli mają zostać oni pouczeni, że będzie gitara, bo wyniki Pana Leszka będą ogłoszone i nikt w RP nie będzie cierpiał nędzy!!!! Tylko pouczenie. Wykonać! Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciążyć kosztami napraw albo kosztami sadzenia nowych drzewek, jak mamusia albo tatuś zapłaci za debilizm takiego "bohatera " to się gnojom odechce cwaniaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywni osobnicy (osobnik), prymitywne ich (jego) decyzje - ZDECYDOWANIE PRZECIWDZIAŁANIE ORGANÓW ŚCIGANIA!!! To samo dotyczy pseudoautorów "malowania" elewacji różnych budynków, niszczenia przystanków autobusowych itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie dzisiejszych 60-70 -cio latków sami budowali ,drogi świetlice i inne obiekty,obecnie wszystko podane na przysłowiowym''talerzu'' to brak poszanowania.Podobnie jak tatuś udostępni samochód to kręci się bączki i jeździ po rowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...