Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To świetna wiadomość. Powinni jeszcze jakąś czarownicę spalić na stosie w ofierze. Jak Kaczyński ma nie rządzić, skoro ludzie wierzą że dwie drewniane deski chronią przed epidemią?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetna wiadomość. Powinni jeszcze jakąś czarownicę spalić na stosie w ofierze. Jak Kaczyński ma nie rządzić, skoro ludzie wierzą że dwie drewniane deski chronią przed epidemią?!
Dwie nic nie dają, dopiero trzy, jak w tym przypadku, są skuteczne ;-) Jak dla mnie, to samorządowcy organizujący takie rzeczy powinni odpowiadać przed sądem, wszak oficjalnie mamy rozdział państwa od Kościoła. Pytanie jeszcze, skąd poszła kasa na ów krzyż. Czy przypadkiem nie były to publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz pojawia się pytanie. Gdyby w ten morowy krzyż wbudować nadajnik 5G, to powodowałby on wzmocnienie tarczy ochronnej i zwiększał jej zasięg, czy wręcz przeciwnie? Hmmm....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam. Mamy XXI wiek, a Polska jest sporym krajem w środku Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Neopogaństwo w katolickim wydaniu tylko ośmiesza chrześcijan, bo dla wielu katolicyzm i chrześcijaństwo to jedno i to samo. Zwłaszcza, że sami katolicy uważają się za chrześcijan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż zobaczyłem na mapie gdzie to jest!! To już nawet nie Polska C, To Polska Ś (od średniowiecza)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa sprawa z tym Krzyżem. A wszyscy Ci, co tak bardzo krytykują wręcz wyśmiewaja, doczytajcie, douczcie się i wówczas dyskujcie. Nie można rozmawiać o rzeczach o których nie ma się pojęcia. A widać, że jesteście zieloni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie którzy z komentujących tu, że umieją pisać to nie wszystko.Przekro czytać wyobcowanych post sovieticos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mili moi, to po co te szpitale, respiratory, kwarantanny? Modlić się pod krzyżem morowym i spoko. Po co MASECZKI? To zdumiewające, XXI wiek. W np. Czechach nic takiego by nikomu do głowy nie przyszło. Proponuję, by głęboko wierzący zdali się na łaskę Pana, a lekarzy zostawili w spokoju. Nie chodźcie do lekarzy, szpitali. Zawierzcie Bogu. Będę spał spokojnie, nie martwiąc się o przyszły los Mojej Ojczyzny i wyniki wyborcze w nieodległej przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miałem już nie pisać....Ilona, zakasowałaś mnie...cytat:" wszyscy Ci, co tak bardzo krytykują wręcz wyśmiewaja, doczytajcie, douczcie się i wówczas dyskujcie. Nie można rozmawiać o rzeczach o których nie ma się pojęcia" ... Poucz mnie, maluczkiego, gdzie doczytać, gdzie douczyć się, abym był godny dyskusji, o Ilono. Podpisano, zresztą zgodnie z jedynie słuszną terminologią  pana  ZibiNoAngel  - "post sovieticos"   Marcinio Teżnieaniołek. A propos, panie Zibi, poducz sie pan łaciny. Jak Pan pogadasz ze Św. Piotrem? Biskup Rzymu (podobno  ;) pierwszy! , z pewnościa , tylko łacina. No przecie że nie....a kysz, hebrajski? Uczyć się, uczyć, uczyć, jak mawiał pewien łysawy polityk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Marcinowi, nie bądź cyniczny. Leczysz tym swoje kompleksy? Czujesz się mało ważny? Masz jakiś problem. To oczywiście są pytania retoryczne. Nie odpowiadają. Ponieważ już wiemy, że znów głupimi żartami sprowadzisz rozmowę do absurdu. Poczytaj o Soborze Trydenckim. Pozdrawiam. Ilona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu chyba ktoś inny ma problem i na pewno nie jest to Marcinio :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację. Ja mam problem, iż powiedziałam , że jest to ciekawa historia. Brawo. Czy Ono Bleee , bo nie wiadomo czy to Pan , czy Pani oraz Pan Marcino wiedzą cokolwiek na ten temat? Świetnie jest krytykować, wyśmiewać szczególnie anonimowo. Ale to świadczy o człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Iloncia, najwazniejsze że zdiagnozowalaś, ze masz problem - zapisz sie na sesje do paychoanalityka i skoncz juz zamulac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bleeeee, skoro juz mam diagnozę, po co psychoanalityk? Doczytaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bleeeee, skoro juz mam diagnozę, po co psychoanalityk? Doczytaj.
 Po to zebyś już nie musiała swoich filozofii zyciowych uzewnetrzniac na forum. A teraz paciorek i telefon do lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas jak zwykle ciemnogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w PROCESIE LECZENIA CHORÓB RÓWNIE WAZNY JEST CZYNNIK CHEMICZNY(LEKI), FIZYCZNY(ZABIEG) JAK I PSYCHICZNY. KAŻDY LEKARZ PRZY POWAŻNEJ CHOROBIE OSTRZEGA *TYLKO BEZ NERWÓW* UKOJENIE NADZIEJĘ DAJE NAM WIARA.OPIEKA NAJBLIŻSZYCH I NADZIEJA KTÓREJ OPRÓCZ BOGA ZADEN CZŁOWIEK NIE MOŻE ZAPEWNIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...