Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie. Upili i odurzyli 14-latkę. Potem uprawiali z nią seks

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 13 października 2021 r. o 13:01 Powrót do artykułu
"To, że ksiądz zgrzeszył… no zgrzeszył. A kto nie ma pokus?" wyciąć jedno słowo i też po problemie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"razem z koleżanką postanowiła spędzić czas z nowymi znajomymi. Wspólnie jeździli samochodem. Pili piwo i jedli pizzę. Mężczyźni mieli również częstować 14-latkę amfetaminą. Wieczorem kupili alkohol i pojechali do domu Radosława S." "Rano odwieźli ją do jej mieszkania. Tam nastolatka powiedziała swojemu chłopakowi," ?????? czy ja dobrze rozumiem, dziewczyna która już miała chłopaka, pojechała imprezować z nowo poznanymi dorosłymi facetami ?????? co to się dzieje z młodzieżą to ja nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 .....szon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mieli sutannny było by przeniesionko do innej parafii, a tak ciurma i cwelenie. Może zawiasy, wyspowiadać i ofiara w intencji lepszego obrotu sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seks uprawia się za obupólną zgodą. Inaczej jest ot gwałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...