Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mała suczka znaleziona w Chełmie straciła łapę. Została skatowana przez nieznanego sprawcę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2020 r. o 20:38 Powrót do artykułu
Złapali tego dziada! Ma 21 lat i nie wiem czym przeżarty mózg. Mam nadzieję, że wyrok w tej sprawie da do myślenia obecnym tutaj miłośnikom dręczenia zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i takie gó..o sie najbardziej rozmnaza ku chwale PiSowi dostaje 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapali tego dziada! Ma 21 lat i nie wiem czym przeżarty mózg. Mam nadzieję, że wyrok w tej sprawie da do myślenia obecnym tutaj miłośnikom dręczenia zwierząt.
 o to teraz powinno być prawo szariatu,ponacinać s***syna i sol w rany nasypać,wywieźć do lasu przywiązać do drewa scierwo i niech go mrówki lub dziki w***ą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam jeszcze oskórować, a następnie amputować rękę. To nie człowiek tylko bestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w końcu w tym kraju zaostrzy się prawo dla takich zwyrodnialcow by ich w końcu skutecznie raz na zawsze eliminowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za potwory ! a ten piep23ony rząd jeszcze chce ogranicznia uprawnien dla ratowania zwierzat ! JAkie prawo tacy obywatele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to Spurek mówi że zwierzęta produkują CO2. pewnie to był jej wyborca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ta specjalna KASTA wykarze sie empatia do zwierzat i zacznie wlepiac wyroki bez zawiasow za znecanie sie nad zwierzetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia wczoraj o 10:46 +2 Przecież to Spurek mówi że zwierzęta produkują CO2. pewnie to był jej wyborca Pani Kasiu, poważnie ? Uważa Pani, że to w porządku, że nachlany bandyta dźga psy na posesji z której wychodzi po nocnej libacji i zadaje psu w kojcu 100 razów nożem oraz skalpuje nogę drugiemu ? A potem inny prawy obywatel wynosi gdzieś te psy i porzuca na klatkach i w reklamówce pod sklepem (bo same tam nie zawędrowały i w reklamówce się nie spakowały ...). Jeśli każde zdarzenie będzie rozpatrywać pani w kontekście politycznym , to współczuję Pani życia serdecznie. Zachowanie tego Pana jest po prostu złe. Niezależnie od poglądów politycznych. Może jest Pani nakręcona na jakąś partie, może jest Pani opłacanym trollem, ale dla mnie takie komentarze są bardzo nie na miejscu, bo niczego nie wnoszą. Zresztą żadne komentarze , które nie proponują przygarnięcia tych biednych zwierzaków są nie na miejscu. A z własnej perspektywy - ja i moja rodzina przygarniamy zwierzaki po wypadkach, schorowane , wyrzucone z domu, żeby dożyły swych dni w spokoju , z pełną miską i bezpiecznie. Jak słyszę o takich przypadkach, to mam ochotę z jednej strony umieścić takiego bandytę w kamieniołomach z nakazem ciężkich robót i wszyciem esperalu , bo areszt to dla takiego człowieka sanatorium - a ma ponieść dotkliwą karę współmierną do przewinienia. Z drugiej strony mam ochotę zabrać te biedne zwierzęta do siebie, żeby zrobić dla odmiany coś dobrego , ale mam świadomość swych ograniczeń lokalowych i finansowych... Na myśl mi nie przychodzi hejtowanie opcji politycznych - to już jest absurd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to scierwo z gownem w durnym czerpie zdychało tak samo pocięte w kryminale, gnoju co chlales, denaturat?, śmieciu zawszony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykre biedny piesek mam nadzieję ze odnajdzie dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W łeb strzelic to za Mało pocioć mu łeb i zlamac noge i oskalpowac tak jak on zrobil tym psom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...