Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawa jest prosta. Banalny przepis i koniec z takimi wyłudzeniami. Zrozumiano!!!! Pierdolcie się. Od ręki podcieramy sobie dupska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że głupia naiwniaczka straciła kasę. Szkoda, że z tym gościem się nie udało. Oszustka po schwytaniu dostanie pół roku w zawiasach a kasa poszła sie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba są medialne ściemy, których celem jest dobijanie starszych forumowiczów, aby szybciej zdychali i odciążali ZUS, itp.. Nie jest możliwe, aby ludzie byli tak mocno niedojebani. Krótko. Córka zrobiła matkę. Ta sama kurwa-córka dzwoniła w kilka innych miejsc dla ściemy!!!! Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem osobą, która oferuje pożyczki międzynarodowe. Z kapitałem, który będzie wykorzystywany do udzielania pożyczek między osobami w krótkim i długim okresie od 10 000 do 500 000 zł wszystkim poważnym osobom, które są w rzeczywistej potrzebie. Stopa procentowa wynosi 2% rocznie. Moja oferta jest szybka i uczciwa, a jeśli spełniasz warunki, możesz otrzymać pożyczkę w ciągu 24 godzin, więc jeśli wniosek o pożyczkę jest nadal ważny, podaj kwotę wniosku o pożyczkę i datę spłaty. a także skontaktować się z nami za pomocą tego adresu e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...