Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najważniejsze, że to nie było zabójstwo tylko pobicie. Gdyby zastrzelili to wiadomo odpopowiadaliby za zabójstwo. Ale skoro użyli trepów i pięści to juz tylko pobicie. Przecież to logiczne. W związku z tym zasługują zgodnie z naszym kodeksem na max 12 lat. Logiczne jak logika twórców kodeksu. Po pierwsze nie zaszkodzić bandziorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie pobicie, jakie pobicie ? nie umarł w szpitalu i żaden ze sprawców nie udzielił ofiarze pomocy. Jest to zabójstwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utylizować chwasta,z tego scierwa już nic nie wyrośnie,szkoda kasy na utrzymanie w pierdlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z nim do klasy w gimnazjum chodziłam... Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z nim do klasy w gimnazjum chodziłam... Masakra
A teraz ten typ jaka szkoła liceum, technikum, zawodówka czy studia wyższe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako podatnik podpisuję się pod jednym z wcześniejszych postów - UTYLIZOWAĆ CHWASTA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie ma kryminalnej przeszłości, to nie pierwszy raz policja go zgarnęła w kajdankach z chaty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz ten typ jaka szkoła liceum, technikum, zawodówka czy studia wyższe???
Student I roku Politechniki Lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz ten typ jaka szkoła liceum, technikum, zawodówka czy studia wyższe???
ch*** cie to obchodzi śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam postulat - UTYLIZOWAĆ CHWASTA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zasłaniacie twarz tego chwasta. Pokazać niech wszyscy zobaczą jaki degenerat żył wśród nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno to był pedofil ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz ten typ jaka szkoła liceum, technikum, zawodówka czy studia wyższe???
Chodził do zawodowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem z widzenia tego s****syna. piasecka elita patologi. już nie raz kogoś pobił ale policja nigdy go nie trzymała długo. tatuś taki sam śmieć. teraz do UTYLIZACJI. może pis wreszcie wprowadzi karę śmierci i więcej takie chwasty nie będą się rozprzestrzeniały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy on ma coś wspólnego z tą rodzinką http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/n,140219681,okradali-sklepy-i-domy-szajka-wlamywaczy-z-piask-zatrzymana.html???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe :D Fedorek poleciał w końcu :D a tego cwela co go zabili wcale nie szkoda całe zycie cwelem był i cwelem zginął ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smierc za smierc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe :D Fedorek poleciał w końcu :D a tego cwela co go zabili wcale nie szkoda całe zycie cwelem był i cwelem zginął ;]
cwelem to będzie fedorek w więzieniu. młodziutki i ciaśniutki. ciekawe czy mu psychika wytrzyma. oby nie. dla mnie może zawisnąć na klamce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zasługuje na śmierć ale niektórzy się o to bardzo starają...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl kurwy jebane mój brat, możecie sobie pisac ze będzie gnębiony albo ze byl pedofilem ale się zobaczy ciekawe czy byście dali rade szmaty jebane. Żeby każdy z was zawisną na sznurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...