Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gabriel napisał:
W tym wypadku zginęli rodzice ludźi, których znam. Żadne z nas nie wie jak dokładnie było, nikt z nas tego nie widział. Więc ku*** zamknijcie wszyscy mordy i nie zgrywajcie takich ekspertów ,popaprańcy pier***eni. Polska mentalność, zawsze każdy chce zabłysnąć i powiedzieć coś mądrego, mimo tego, że mu nie wychodzi. Banda tumanów.
Fakt, że w wypadku zginęli twoi znajomi nie upoważnia cię bynajmniej do publicznego obnoszenia sie ze swoim patologicznym chamstwem. Bluźnić to możesz sobie w domu, prymitywie - a nie na publicznym forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja napisał:
do wszystkich osob tu piszacych. Gabrys bardzo dziekuje za kazde Twoje slowo i wiem ze moi rodzice, ze JB na zawsze zostanie w Twoim sercu. Co do pytan o pasy - na pewno byly zapiete bo moi rodzice nigdy bez nich nie jeździli, nawet najkrotsza droge do sklepu je zapinali. I to wlasnie pasy byly glowna przyczyna smierci - rozlegle obrazenia wewnetrzne. Co do poduszek - nie ten model nie posiadal. Co do predkosci - prokurator orzekl ze nie byla za duza, nie wieksza niz 60-70. A jesli nadal macie jakiegolwiek watpliwosci predkosci to sprawdzie testy wypadkowe samochodow. Uderzajac w drzewo, w cos co sie nie przemiesci nawety predkosc 30 na godzine jest zabojcza. Przyczyna - zaspa sniezna, ktora tata omijal i trafil na oblodzony kawalek Moj ojciec nie byl kierowca rajdowym i zawsze nawet nas uspokajal jak jezdzilismy za szybko. Jest to tragedia dla rodziny, dla mnie i dla mojego brata, ludzi ktorzy stracili rodzicow i juz nigdy ich nie odzyskaja. Wszyscy w miescie ubolewaja, kazdy wie jakimi ludzmi byli moi rodzice i jak bardzo byli szanowani. Jak ktos ich nie zna to prosze nie wypowiadajcie sie bo to rani nie tylko rodzine, ktora pozostaje w ogromnej zalobie ale i cale rzesze ludzi, z ktorymi moi rodzice pracowali, ktorych moj tata trenowal, ktorzy ich znali i bardzo szanowali, wiedzieli jak porzadnymi ludzmi byli. Nie rancie nas wszystkich, tych ktorzy ich szanowali i na zawsze beda ich mieli w pamieci. Dziekuje wszystkim, ktorzy oplakuja moich rodzicow i beda na pogrzebie, zeby towarzyszyc im w tej ostatniej drodze. Patrycja i Bartek
Droga Patrycjo, Jasia b. dobrze znałem, to był fantastyczny człowiek, kochał sport jak mało kto. W ostatnim czasie spotykałem się z nim wielokrotnie, powodem było przygotowanie historii kraśnickiej kulturystyki i ciężarów. Jasio ogromnie cieszył się, że przypomniałem kraśniczanom jego pracę. Stworzył przecież z Kraśnika silny ośrodek tych sportów. Wychował wielu mistrzów kraju i reprezentantów Polski. Był wielkim trenerem, mało kto potrafiłby, nie mając za sobą bogatego klubu, mieć na swoim koncie tyle dokonań. Patrycjo i Bartku, łączymy się z WAMI w waszym bólu. Nie jesteście sami, Jasio i Ania zawsze pozostaną w naszych sercach. MSz Dla tych, którzy nie wiedzą kto nas opuścił: http://www.krasnik.pl/index.php?page=historia_sportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IRGA napisał:
Fakt, że w wypadku zginęli twoi znajomi nie upoważnia cię bynajmniej do publicznego obnoszenia sie ze swoim patologicznym chamstwem. Bluźnić to możesz sobie w domu, prymitywie - a nie na publicznym forum!
Prymitywna to Pani jest, proszę umoralniać innych, co tu wypisywali te "ciekawe komentarze" odnośnie umiejętności i jazdy - do prawdy, eksperci. Jak czuje się Szanowna Pani urażona,to proszę nie wchodzić na forum i nie zabierać głosu. Jeszcze jedno droga Pani, nie byłem chamski, dałem wyraz moim emocjom...bo jestem tylko człowiekiem i przykro było czytać te komentarze. Świadczy to tylko o braku szacunku tych ludzi dla osób, które odeszły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu, tam też na pewno wychowasz mistrzów http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=1741&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja/Bartek/Gabrys Najwyrazniej nie macie pojecia na czym polega internet bo na forach zawsze wypowiadaja sie ludzie, ktorzy tylko i wylacznie robia to po to zeby tacy jak wy cztali ich prowokacyjne posty! Nie wiem co wy macie w glowie, ale ja na waszym miejscu, w czasie kiedy zdazyla sie taka tragedia dla Was, majac szacunek do rodzicow Janusza i Anny nie wchodzilbym na bzdurne forum i czytal bzdurnych komentarzy prowokatorow a juz na pewno nie wypowiadal bym sie w temacie. Poza tym nie wiem dlaczego robicie połtajemnice z pogrzebu wlasnych rodzicow, ale to juz zostawie bez komentarza rowniez ze wzgledu na szacunek. Na koniec moge Wam wszystkim powiedziec tylko tyle zebyscie sie trzymali i wiecej tu nie zagladali dla wlasnego i waszych rodzicow swietego spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='LKRAnonymous' timestamp='1328029529' post='590789'] Poza tym nie wiem dlaczego robicie połtajemnice z pogrzebu wlasnych rodzicow, ale to juz zostawie bez komentarza rowniez ze wzgledu na szacunek. Drogi Anonyousie. Ciekawi mnie bardzo co rozumiesz przez poltajemnice??? Poniewaz ja klapsydry widzialam porozwieszane i chyba juz kazdy z nas wie gdzie i o ktorej bedzie pogrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kancelariaanlex.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...