Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narciarze z Chełma oglądają się na Kumową Dolinę

Utworzony przez ja, 4 stycznia 2010 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Czy ktoś coś wie jakie długości tych wyciągów będą, jakie różnice poziomów itd, bo narazie to tylko wielka podnieta, że do tego "miasta" Aspen przenoszą i pani prezydent ma swój największy sukces z kadencji A może sie okaże potem - 1 wyciąg 200 m i kiełba z gryla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Czy ktoś coś wie jakie długości tych wyciągów będą, jakie różnice poziomów itd, bo narazie to tylko wielka podnieta, że do tego "miasta" Aspen przenoszą i pani prezydent ma swój największy sukces z kadencji A może sie okaże potem - 1 wyciąg 200 m i kiełba z gryla...
Hehe, trafiłeś raczej w 100%, z tego co słyszałem na razie ma być właśnie 200 m:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taniej byloby zrobic tase biegowa dookola Kumowej Doliny bo sluchy chodza ze te 200 metrow zjazdu to czarny diament i nie kazdy sobie poradzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej nie robić nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i poco było tak się gorączkować że 27.12 otwarcie.... jakby ktoś nie znał Polskiej rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najlepiej nie robić nic
No właśnie. Nie robią nic - źle, robią - jeszcze gorzej. Przecież wiadomym było, że w Kumowej Dolinie nie powstanie trasa kilometrowa o charakterystyce typowo górskiej. Takie miejsca są do nauki i dla relaksu całą rodzinką lub ze znajomymi - wpaść na godzinkę czy dwie., pojeździć relaksowo, rozruszać na początku sezonu zastane mięśnie przed wypadem w góry itp.. A tu każdy by chciał min. 1000 metrów (a najlepiej dużo więcej) w dodatku oznakowane na czerwono lub jeszcze lepiej na czarno. I jeszcze kolejkę gondolową bo na "talerzyk" to nie wsiądą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...