Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczyciele ośmieszyli ciemnoskórego ucznia w szkole. Sprawą zajmie się prokuratura

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 21:03 Powrót do artykułu
To jest przegięcie !! Prokuratura niech się POWAŻNYMI sprawami zajmie, a nie jakimiś sztucznie wykreowanymi problemami. 19-letni facet lata z mamusią po dyrektorach, kuratorach i teraz do prokuratury, bo ktoś do niego "murzynku" powiedział... co się dzieje z tym światem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończcie już ten temat dobrze. Nikogo to nie interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mi się w tę wersję wydarzeń nie chce wierzyć. Po wyczynach pismaków ta "ich" prawda wygląda zapewne całkiem inaczej. Nagonka na nauczycieli zgodna z modną obecnie ideologią. A jaka była prawda rozstrzygnie zapewne sąd. I pewnie nie dowiemy się jaki był prawdziwy przebieg wydarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ci nauczyciele do szkoły chodzą w moherowych beretach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż zaścianek cywilizowanej Polski i to zaścianek w większości wyznajacy i szanujacy wartości chrześcijańskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli znowu obrońcy prostaczków potwierdzają, że było jak mówią dzieci. bądźcie cicho, bo szkodzicie i żal was słuchać. jak ktoś, jest głupi, to nie powinien być nauczycielem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje i mam nadzieje że "nauczyciele" wylecą na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
Mnie interesuje i mam nadzieje że "nauczyciele" wylecą na zbity pysk
Bartek napisał:
 Załatwsz jakąś swoją prywatną złość, co? Współczuję ci - nienawiść cię zje. I kolor skóry tu nie ma nic do rzeczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, ośmieszyli? Ucznia? Naprawdę? Siebie i tylko siebie. Burak do kwadratu. Szkoda, że takich mamy nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarną ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki. A gdy do domu ze szkoły wraca, Psoci, figluje - to jego praca. Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!'' A Bambo czarną nadyma buzię. Mama powiada:"Napij się mleka" A on na drzewo mamie ucieka. Mama powiada :"Chodź do kąpieli", A on się boi że się wybieli. Lecz mama kocha swojego synka. Bo dobry chłopak z tego murzynka. Szkoda że Bambo czarny , wesoły nie chodzi razem z nami do szkoły. Autor: Julian Tuwim  za WIkipedią: Julian Tuwim  (ur.  13 września   1894  w  Łodzi , zm.  27 grudnia   1953  w  Zakopanem ) –  polski   poeta   żydowskiego  pochodzenia Uczyłem się tego wierszyka w przedszkolu we wczesnych latach 80. Czy jestem rasistą, czy antysemitą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuu... to jak teraz należy poprawnie politycznie nazywać murzynów w polsce? jak dla mnie nauczyciele mieli za malego ***a, to i pozazdrościli uczennicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie szkola zyskala renome na cała Polske zatrudniajac takich idiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę by takie barany usiłowały uczyć moje dziecko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIKIPEDIA SIĘ KŁANIA. Murzyn – tradycyjne określenie osoby czarnoskórej w języku polskim. Polskie słowo „Murzyn” powstało prawdopodobnie w wyniku przekształcenia niemieckiego „Mohr” (łac. maurus) poprzez dodanie -in[1]. Słowo „czarnuch” jest w polszczyźnie pogardliwe[2] i obraźliwe o zdecydowanym wydźwięku rasistowskim chociaż w języku czeskim pokrewna forma „černoch” jest neutralna. Według słowników – w tym „Słownika Języka Polskiego” PWN – słowo „Murzyn” jest neutralne[3] i nie jest opatrzone kwalifikatorem „pogardliwie”, którym z kolei oznaczone jest słowo „czarnuch” (ang. nigger)[2][4]. Opinię tę podzielają m.in. dwaj językoznawcy: profesorowie Jerzy Bralczyk[5] i Jan Miodek[6] czy też czarnoskóry były poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – John Godson (nazywający siebie Murzynem[7]), który stwierdził: „ Naprawdę nie widzę nic złego w tym słowie. Przecież mówiąc o kimś, że jest ciemnoskóry możemy też mieć na myśli Meksykanina, Brazylijczyka czy Egipcjanina. Nie obrażam się na słowo „Murzyn”, jeśli słyszę je od osoby, która czuje szacunek do czarnoskórych. ” Jednak dla części osób, w tym niektórych czarnoskórych, jest to wyraz pejoratywny[8][9]. Na gruncie językoznawstwa argumentem za neutralnością wyrazu „Murzyn” w znaczeniu osoby przynależącej do rasy czarnej, jest możliwość jego łączenia z wyrazami oznaczającymi cechy pozytywne, np. „piękna Murzynka”, „przystojny Murzyn”, w odróżnieniu od określeń o wydźwięku pejoratywnym, w przypadku których takie połączenia budziłyby przeciwstawne odczucia, np. „miły czarnuch”[10]. Jednocześnie wyraz ten funkcjonuje także w pejoratywnym znaczeniu osoby ciężko pracującej nie na swoje nazwisko lub osoby wykorzystywanej do ciężkiej pracy[11] (por. polisemia) i jest wówczas zapisywany małą literą[12][13]. W tym drugim znaczeniu wyraz ten używany jest także w utartych związkach frazeologicznych (np. „robić za murzyna”) oraz w przysłowiu „Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść”. Dodatkowo wyraz „murzyn” występuje także w związku frazeologicznym „opalić się na murzyna” (opalić się bardzo mocno, na ciemny kolor)[13].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karp nie jesteś ani rasistą ani antysemitą. Jesteś normalnym trzeźwo myślącym Polakiem jak ja i wilu innych. To lewaki z braku mózgu szukają wszędzie rasizmu tylko nie u siebie. Jednocześnie sami są najorszymi rasistami gdyż nienawidzą własnej rasy. Tacy rasiści są najgorszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ajajaj jaka afera ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne to jest i tyle - gruba przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szkopy i mośki ośmieszyli Polskę i Polaków nazywając manifestantów z 11 listopada: faszystami i nacjonalistami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby DW nie dokopał Polsce i Polakom, uważałby dzień za stracony. A co na PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są wolskie elity że wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...