Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niech żyje prowizorka. Mieszkańcy zbulwersowani remontem drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2019 r. o 08:23 Powrót do artykułu
chciałbym zobaczyć jak walec utwardzi sam piach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam to zawsze było inaczej tak bardziej "wschodnio". I tak im zostało.!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Zaraz będzie posypane cementem, zaorane, pobronowane, popada deszcz, przejedzie walec i będzie utwardzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech bydlak z urzędu pokaże mi jak się jeździ rowerem po takim piasku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech bydlak z urzędu pokaże mi jak się jeździ rowerem po takim piasku
 odpowiednio dobrane  przełożenie i śmiga się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie remonty to specyfika gmin ze wschodu. W innych też tak "remontują".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga wojewódzka z krasnika do Krasnegostawu tam dziury w okolicy Starej Wsi lataja piachem i slupkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he tylko że u nas na zachodzie nawet krzaczory z rowu nie ma kto wyciąć nie mówiąc o utwardzeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez jest zakaz sypania pylów i zuzlu z kotlowni kto takdopuscił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Krężnicy Jarej podobna sytuacja . Mieszkańcy z 30 domów żyją jak w średniowieczu gdyż gmina traktuje "Zatorze" jak 5 koło u wozu. Dojazdu brak a podatek trzeba płacić . Uśmiech wójta bezcenny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech bydlak z urzędu pokaże mi jak się jeździ rowerem po takim piasku
odpowiednio dobrane  przełożenie i śmiga się
 głupoty opowiadach bo chyba nie jeździłeś po piachu. A może pracujesz w urzędzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak park naturalistyczny na Górkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za to cisza i spokój... i powietrze świeże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślałem że to gm. Żyrzyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlak? Sam jesteś Bydlak i do tego prostak! Kto ci każe jeździć po piachu, przecież możesz rower prowadzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Krężnicy Jarej podobna sytuacja .  Mieszkańcy z  30 domów żyją jak w średniowieczu gdyż gmina traktuje "Zatorze" jak 5 koło u wozu. Dojazdu  brak  a podatek trzeba płacić .  Uśmiech wójta bezcenny .
 Jakiego żeście sobie Wójta wybrali takiego macie, znając życie przypomni sobie o was za cztery lata przy okazji kolejnych wyborów i obieca wam wszystko czego będziecie chcieli, nawet to że zamiast owoców na drzewach będą rosły banknoty 200 złotowe, a wy oczywiście wybierzecie go na kolejną kadencje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna bajka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...