Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
:blush: budowlaniec po zawodówce??? mam nadzieję że studia skończył dyrem biblioteki, chyba nie ten kierunek ale ja się nie znam :P  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A innym mówi, że nie mają kwalifikacji aby tam pracować......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ludziom, którzy są w tym kierunku wykształceni mówi, że nie mają kwalifikacji aby tam pracować....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ogarnijcie się - szkoła średnia to jedno, studia to drugie, osobiście znam wybitnego lekarza, który na medycynę zdawał po technikum elektrycznym i dostał się z trzeciej pozycji pod względem oceny z egzaminu. W wieku 19 - stu lat nie wszyscy mają sprecyzowane plany, co do tego, co chcą robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abstrahując od waszych dywagacji na temat kompetencji Pana Dyrektora, mam przemyślenia temat. Byłem dzisiaj tam i bardzo mi się podoba budynek tej nowej biblioteki. W korytarzu można pograć w gry ruchowe na PS3, w środku wypożyczalni książek są fajne podwieszane kanapy i więcej komputerów do przeglądania katalogów. Jest tylko jeden mankament, nie ma "wysypu" nowości na półkach. W dziale nowości, te same przypruszone kurzem książki co dawniej (chociaż pierwszego dnia mogło być takie wzięcie, że się nie załapałem na nie :) Rozumiem, że taka nowa formuła ma za zadanie przyciągnąć młodszych czytelników, jednak i tutaj mam nie najweselsze przemyślenia, kiedy patrzę na tych chłopców, którzy grają w gry MMORPG w czytelni komputerowej. Nawet gdyby podsuwali im pod nos nowości wydawnicze to mało którego by one zainteresowały. Powód? Po tylu godzinach spędzonych przed ekranem, oni nie mają po prostu siły żeby cokolwiek poczytać :) Wiem, że ten komentarz wygląda jakby był napisany przez jakiegoś frustrata, nieudacznika, malkontenta, marudera i hejtera (możliwe, że tak jest w rzeczywistości) ale w tym supernowoczesnym centrum odeszło się od "esencji" biblioteki, czyli czytania NOWYCH książek, a nie granie w Playstation.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...