Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ocenia się ludzi po wyglądzie, ale źle to wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nijak nie mogę pojąć, jak można dobrowolnie pchać się w kamasze, a potem zostać zającem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desperados :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córeczki i synowie funkcjonariuszy sg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he . Niech poszukają głupszych od siebie . Za te marne pieniądze łazić w kamaszach po pasku w deszcz , mróz , upał czy jeździć jakimiś starymi motorkami po wertepach . Dziękuję za te grosze. Od 7 lat pracuję w Belgii mam 2300 euro netto na rękę co daje około 10.000 zł mam tez legalną belgijską umowę , każdą noc śpię w domu , każdy weekend mam wolne i pracuję od 8.30 do 15 .30 . 7 godzin dziennie . Tak że dziwię się kto za te marne 4 czy 5 tysięcy złotych chce pracować w S G .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że kapelani wszystkch wyznań przybyli na imprezę, choć brakuje chyba imama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział przedszkolny tworzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to do służb mundurowych to brało się mężczyzn 185 cm. wzrostu to było minimum . A teraz nabiorą krasnali , liliputów , konusów , karzełków ...... i jak tu walczyć z przestępczością . Mój szwagier pracuje w policji w ruchu drogowym i ma 174 cm wzrostu . ŚMIECHU WARTE. Nie raz jak razem pijemy wódkę śmieję się z niego i mu dokuczam , że takiego krasnala jak on przestępcy zadepczą . He he he . Lub pobiją i płakać nie dadzą he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko i córko. Bardziej mi to wygląda na otwarcie jakiejś klasy mudurowej dla 16 latków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wy zawsze narzekacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co można robić innego na wschodzie, mundurowka albo kopalnia albo do widzenia za granicę jak ten co tam się z Belgii chwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dziwo chyba niektorzy po studiach juz sa.Wniosek? Chyba my starsi nie pamiętamy siebie z młodości po studiach, bo malolatow po szkole sredniej ponoc nie kwalifikuje Sg,no chyba,ze jakies zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak z Brukseli weź mi załatw robotę u siebie ziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Tylko 3 facetów. Kobiety za chwilę zaciążą i tych 3 będzie sama popylała po granicy. A znając życie to dwóch wezmą do oddziału A na granicy zostanie tylko jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrosne niespełnione ambicje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego z Belgii chwalisz się że tyle zarabiasz. A tak naprawdę to będzie pewnie polowa? Ale każdy wyolbrzymia. Przyjęli 8 a w tym samym czasie odeszło 20 ładne proporcje. Poza tym musza przyjmować młodych by dali radę tyrać w kołchozie przez 25 lat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinne zdjecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie raz widziałem jak taki "kur***l" jak mowisz sklada takiego 2 metrowego konia jak origami. Widocznie twoj szwagier to calkiem ciapa albo ty jaj nie masz bo się mniejszego przyj...ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych to nawet w mundurowce nie bylo tylko za kase 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...