Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okopy Kolonia: 26-latek wiózł 1100 paczek nielegalnych papierosów

Utworzony przez Niepalący, 24 stycznia 2012 r. o 10:59 Powrót do artykułu
Szanowna Redakcjo Często piszecie o zatrzymaniu przemytników ale do tej pory nie widziałem artykułu o handlujących takim towarem. Mam namyśli targ pod zamkiem, przed halą NOVA stoi zawsze 10 młodzieńców z siatkami i proponuje papierosy. Ani policja, ani straż miejska nikt z tym nic nie robi. Pytanie moje, dlaczego? Może strażnicy lub inne służby się ich boją, może prasa też się boi? Może byłby to dobry temat do zaczepki dla miejskich strażników, lub innych służb. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiechu warte! też mi ilość! Na Ruskiej, pod Nową, na Krańcowej, na Kunickiego taką ilość sprzedają codziennie te cwaniaki z mafi papierosowej i nikomu z komendy Policji i Straży miejskiej nie mówiąc o Skarbówce nie przeszkadza?!!!!! Oni co jakiś czas parę złotych dadzą i bezczelnie w biały dzień handlują a szary zwykły obywatel nie ma co do garnka wsadzić i dorabia sobie i odrazu wielki sukces! POwiem tyle: zamiast PiSać o "wielkich" sukcesach oczyśććie Polskę z Mafi Papierosowej i dopiero wtedy będziecie mogli się czymś pochwalić a nie szarą mszką która miała pecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki sukces policji ! od kilku lat handlują na targu w Chełmie jakoś ich nie może policja złapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta mafia na targowisku przy Hutniczej w Chełmie?,dlaczego ich policja nie rusza? Anka tam na handlu fajkami zjadła zęby ,towar trzyma w publicznym kiblu i jakoś tego od kilku lat nie mogą wykryć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...