Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS: Chełm jest na 12. miejscu w rankingu "upadających miast"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 16:51 Powrót do artykułu
NAJLEPSZA WIADOMOSC TEGO ROKU - ZSL WY*IERDALA Z LUBELSKIEGO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam propozycję odpaliliście Grabczuka, czas na Fiszową bo inaczej zero kasy zero dotacji tak wygląda polityka.Tu są twarde zasady gry, chyba że układ zostanie i będzie stagnacja i marazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fisz powiedziała jakoś tak"mamy już plan na remont ul. Rampa Brzeska" hahaha, już lepszego tekstu w tej regionalnej kampani wyborczej nie słyszałem. 12 lat i ma plan, śmiech na sali. Honor i wiarygodność na poziomie zera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAK SIĘ MAJĄ ZAKŁADY PRACY I BEZROBOCIE MIESZKAŃCÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis wygrało w 147 na 314 rad powiatów . To przyrost o 80%. Rownoczesnie  psl straciło 87 powiatów...pycha kroczy przed upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no to z Banaszkiem na fotelu prezydenta pojedziemy jeszcze bardziej w dół. Ten intelektualny mutant ma nadzieję zdobyć stanowisko poprzez kłamstwa i oszczerstwa. Cytując "klasyka" można napisać, że zdradziecka morda i kanalia zabija samorządność i wolę walki o każdy dzien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproście jeszcze Miss Coco Szpadel Szydło do miasta. Tylko prowadźcie ją przyczepioną do furmanki, aby nie skrzywdziła nikogo limuzyną państwową, za która i tak zapłacimy wszyscy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje gdzie Banaszek chce wybudować mieszkania z programu mieszkanie+. Trzeba już je budować, bo budowa kopalń i elektrowni tuż, tuż. I czy jest w stanie przyciągnąć inwestora do pobudowania Galerii Handlowej. Bo w bajkę wybudowania jej za Fiszowej już dawno przestałem wierzyć. Przy ul. 3 Maja miała być Galeria, a mamy... No, właśnie. Teraz mamy poważniejszy temat... tunel przy Chełm Miasto. Temat na conajmnie dwie kadencje. Może przypomnę co to jest Galeria Handlowa. Budynek z conajmniej dwukondygnacyjnymi garażami. Sklepy na conajmniej trzech kondygnacjach. Multikino. Ruchome schody i windy to standard. Wszystko inne to baraki parterowe, czyli to co mamy na 3 Maja. To coś nie przyciągnie kupujących. Galeria powinna powstać przy ciągu komunikacyjnym, najlepiej powiązana z dworcem kolejowym. Może to rozwiązałoby problem tunelu przy Chełm Miasto? W Katowicach też jest taki tunel pod Galerią. A tam nawet upchnięto przystanki autobusowe i postój taksówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czy obok niedomytego siedzi jakaś dziewica "insektowana"? :) Tak tylko pytam, ponieważ aureolka unosi się nad nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
desant przyslany przez safandule zoliborskiego lubelskie ma juz dosc takich gosc i rub cos babino pozytecznego a nie bedziesz agitowac w lublinie juz byli tacy pomagierzy i wiadomo jak ministrant zakonczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest ten brodaty chlystek,i czemu ma przyzwoitkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoik z kasku! Co on może wiedzieć o mieście jak go tu niebyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujcie na pis, który jasno powiedział- Ja Vam Damm :) i to nasza przyszłość dla młodych mieszkańców mają możliwości wierze w nich a zmian potrzeba sami wiecie...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeprowadził d..e zeby mu noska wycierala jak krzykna na niego. Dziuciuch z czym do rządzenia już szybciej kozy paść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie chyba, ze dalej chciecie przychodzic do Pana Gornego i zalatwiac przyjemnie sprawy :) hee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm budowę nowej kopalni obecny rząd blokuje wszelkimi sposobami...... To jak w końcu, region ma się rozwijać czy zwijać? Czy też rząd chce zachować skansenik bez przemysłu i infrastruktury ale za to z rzeszami własnych wyborców??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie ze ojro by się przydały nam za xx39 bardzo aby przenieść cały kraj o epokę do przodu zeby plk pkp nie robiła przetargow na predkosci do 160 km/h lecz na 300 km/h oraz by w kazdy mial ogniwa na dachu węgiel dla przemysłu i zielona energia dla ludzi dla miast głownie byla ... bo z tego co widzę to jest jak powiedział ex minister ulubionej partii Lublinian....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie piSS i będą pierwsi !!! W końcu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta niedouczona ministrzyna wiedziala gdzie ja przywiezli czy myslala ze to pcim jak w bialej i cos takiego piastuje ministerialne stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm upada bo pisowskie nagonki i kontrole są uciążliwe. Są blokowani specjalnie i jest to sterowane pisowskim chamstwem. Zwróćcie na to uwagę. Ostatnio był nawet tzw.: poseł Soboń? Kontrolował jakąś tam miejską spółkę. Tak tak. To ten oszust co mówił, że w Świdniku będą produkować śmigłowce i trzeba będzie zwiększyć zatrudnienie! Pobudka ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...