Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobicie w Okunince: Więzienie grozi tylko 17-latkowi

Utworzony przez lex, 4 września 2012 r. o 20:56 Powrót do artykułu
To żałosne, grozi mu 7 lat, dostanie pewnie 5 , a wyjdzie po 3-ch. Pobicie ze skutkiem śmiertelnym powinno być traktowane jak zabójstwo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez wyjątków powinni być sądzeni jednakowo nie mają lat to wszystko im wolno są bez kary co to za kara za śmierć dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka kara to nie kara są bez kary za zabicie dziecka młodzi są bez kar i robią co chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham cię polsko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się całą trójkę wsadzić do worka , obciążyć kamieniami i wrzucić do rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik był moim kuzynem, ja mam w pogardzie to "lewo" które obowiązuje w Polsce, bo nie godzę się nazywać tego prawem. Żeby było jasne dla każdego : jestem za ochroną życia od momentu poczęcia aż do naturalnej śmierci, z tym jednakże zastrzeżeniem, że dla mordercy naturalną jest śmierć na szubienicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...