Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powtórka z kolędy

Utworzony przez kociak maly, 26 stycznia 2008 r. o 04:32 Powrót do artykułu
Najpierw kleche poicie bimbrem a potem pretensje ze sie zle zachowuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wsystkim , dlaczego ludzie daja kase ? , posluga powinna byc darmowa , kazda, pogrzeb , slub czy chrzciny rownierz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie na zioło do kadzidła już nazbierał ..... albo na małej prowizji chodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinna być darmowa... tylko wtedy księża by z głodu poumierali.... ale widzę, że niektórym to by nie przeszkadzało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER FAJNY GOść.POKAZUJE NAPRAWDę JAK KOśCIOłOWI ZALEżY NA ICH WIERNYCH.TYLKO FORSA SIę LICZY.BóG I CAłA RESZTA TO DODATKI DO FASADY.PANOWIE Z KLERU POKAZUJCIE CZęśCIEJ O CO WAM CHODZI,TAK TRZYMAć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Luteranie! W Lublinie jest calkiem preznie dzialajaca parafia ewangelicko augsburska, to ewangelicy przyczynili sie do rozkwitu tego miasta (zbudowali caly przemysl, w tym browary), a miasto to wlasnie podupada przez swoje zacofanie. Mozna swietnie zyc bedac ewangelikiem. Wyrzec sie obludy, pozostac prawdziwym chrzescijaninem. tak jak luteranie spokojnie sobie zyja w calej Skandynawii, domow mozna nie zamykac i sie nie zamyka!!!! Z ewangelickim pozdrowieniem, Henoch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak powinna być darmowa... tylko wtedy księża by z głodu poumierali.... ale widzę, że niektórym to by nie przeszkadzało...
A kto im broni wziąć się za robotę ? "Kto nie rabotajet tot nie kuszajet" (2 Tes. 3:10)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ludzie zmądrzeją i przestaną dawać księdzu pieniądze.Czy ksiądz wypisuje darzcyńcom kwitariusz. Zbieranie pieniądzy prze księży jest nielegalne i powinno być karane. Kościół katoicki jest najbogatzsą instytucją w Polsce.Wykorzystują ten biedny i ciemny lud obiecując życie wieczne w które sami nie wierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziny duszpasterskie to zwyczaj, według mnie mogą być ale na konkretne zaproszenie i to przez cały rok, wtedy proboszcz lepiej poznał by swoich parafian a o to m.in. chodzi. Niepoważne jest więc wzywanie posiłków do obsłużenie kolędy przez obcych księży, bo wtedy rzeczywiście zostaje wypaczony sens takich odwiedzin duszpasterskich co pokazał artykuł - sprowadziły się tylko do zebrania pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmowałem obcego księdza i też podzielam Pańską opinię, że powinien to być ksiądz miejscowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henoch napisał:
w calej Skandynawii, domow mozna nie zamykac i sie nie zamyka!!!!
Nie wierzę. Nasi nie dojechali? A ci, co chodzą po domach z karteczką i obrazkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też popieram że tylko miejscowi księża powinni chodzić i to powinna być wizyta a nie np. odpytywanie dzieciaków z katechizmu itp. A po drugie to chyba ten sam artykuł pojawił się rok temu w internecie i też chodziło o Lublin. Nie jestem pewna na 100 % ale wg mnie to jest identyczny tam tez szukali proboszcza, otoczyli " przebierańca".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za to teraz mieliście wspaniałego księdza Stanisław Szozda ,normalny człowiek ,my do tej pory wspominamy go jako jedynego uczciwego księdza a do tego nie przeszkadzało mu być człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...