Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejechał przez trzy posesje i dachował

Utworzony przez gks, 14 stycznia 2009 r. o 13:02 Powrót do artykułu
jak się niema wyobrażni i się śmiga jak w lecie to musi być pojeb???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie mu Danielczyk lewy przegląd załatwił.Ma farta buc że A6 leciał a nie Fiatem Uno.heheheheeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu niezłe schody wymurował he he tylko gościu sie przeliczył ze już sklep zamknięty haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie macie czym jezdzic to tak nie jezdzicie barany bo wasz maluch to nawet o tej porze nie odpali. WSPÓŁczucia dla kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarna ines napisał:
jak nie macie czym jezdzic to tak nie jezdzicie barany bo wasz maluch to nawet o tej porze nie odpali. WSPÓŁczucia dla kierowcy
teraz to on niema czym jeździć ha ha a ja swoim to tez się nieźle mogę tam rozpędzić ale tego nie robię bo mam pookładane w obydwu półkolach a ten kierowca to ma sieczkę i niech sie cieszy ze nikt nie zginol bo by miał pamiątkę na cale życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...