Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyłożyli mu nóż do gardła i żądali pieniędzy

Utworzony przez tenlubten, 6 stycznia 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
kowi taki sam deb*** jak i klaus... bo razem tam poszli...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i razem siedzą hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO TEGO TOWARZYSTWA BRAKUJE "urbana"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ludzie mają nasrane w głowach. gdyby był niewinny to by tam nie poszedł , ale alkohol robi swoje. mogl siedziec w domu . moim zdaniem nikt nie jest swiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ktoś mądry sie wkońcu na forum odezwał... hehe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, że ten "Kowi" jest niewinny. Niewinna jest ta osoba która została napadnięta w swoim domu przez dwóch łobuzów ! Kowi nic nie zrobił ? Poszkodowany go rozpoznał czyli był tam ! Pytanie do dziewczyny tego chlopaka jak bys sie czula gdy by Twojemu ojcu przylozyli noz do gardla ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleksandra iwańczuk napisał:
A jak Ty sie nazywasz?nie obrazaj mojego chlopaka bo widocznie Go nie znasz...
W TEJ SYTUACJI NIE WAZNE CZY SIE GO ZNA CZY NIE I LALU W GLOWKE SWOJA PUSTA SIE PUKNIJ!!! BYLAS TAM?? WIDZILAS CO SIE DZIALO?? ODPOWIEDZ JEST PROSTA : NIE!!! A CHYBA NIE JESTES JEGO RODZINA ZEBY POLICJA CI UDZIELILA INFORMACJI JAK TO RZECZYWISCIE BYLO... WIEC ZACZNIJ MYSLEC JAK CZLOWIEK NORMALNY I ZASTANOW SIE CZY TWOJ CHLOPAK NAPEWNO JEST NIEWINNY. SKORO TAM BYL, TO NIE ZNALAZL SIE TAM PRZYPADKIEM, NIKT GO NA SILE TAM NIE CIAGNAL, A ZA GLUPOTE TRZEBA PLACIC. WIEC NIECH PLACI. OBOJE SA WINNI I OBOJE BEDA MUSIELI PONIESC KARE. TAKIE ZYCIE. I NIE OPOWADAJ GLUPOT ZE TWOJ KOWCIO CZY JAK MU TAM JEST NIE WINNY, BO TO JEST DOSC IRYTUJACE. JESTES TAK GLUPIUTKA ZE SLOW BRAKUJE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
es napisał:
Zamkneli go bo ten jeb*** frajer go w to wrobil, a jak nie znasz chlopaka, to sie nie udzielaj. Bo ci co go znaja dobrze wiedza, ze to nie on. I w ogole wez sie nie wypowiadaj, bo zal mi ludzi ktorzy chca innych pouczac a gow** wiedza!! Wszyscy dobrze wiemy, ze miejsce bandytow jest w wiezieniu... Wiec wlasnie nie wiem co tam robi Kowi!!
JAK TO CO TAM ROBI?? PLACI ZA TO CO ZROBIL. CO TY SIE Z CHOINKI URWALES?? JEST TAM GDZIE POWINIEN. I CO TWOIM ZDANIEM JEST NIE WINNY?? A TO NIBY CZEMU?? BO TO TWOJ KOLEGA?? OBOJE SA WINNI I OBOJE ZA TO ZAPLACA I WIESZ CO?? NIE WAZNE KTO KOGO NAMOWIL ZEBY TAM ISC, A MOZE RAZEM NA TO WPADLI... FAKTY SA TAKIE ZE TWOJ KOLEGA BYL TAM WIEC TO JEST JEDNOZNACZNE Z TYM ZE JEST WINNY!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOGL MNIEJ WYPIC I PANOWAC NAD SOBA WTEDY MOGLBYS GO BRONIC, A TAK NIE MASZ DO TEGO ZADNYCH PODSTAW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość1987 napisał:
Wszyscy doskonale wiemy że Kowi nic nie zrobił że niepotrafiłby czegoś takiego odwalić a Klaus się ratuje jak może i wpakować chce niewinnego ze swoje grzechy żal mi takich ludzi jak on. KOWI CAŁY REJOWIEC JEST Z TOBĄ. A Kwaus i tak za to odpowie.
masz calkowita racje Klaus za to odpowie a razem z Klausem odpowie Kowi. skoro tam byl to nie jest swiety i nalezy mu sie taka sama kara jaki i temu drugiemu. ma swoj rozum, swoje lata i powinien wiedziec jakie moze poniesc konsekwencje. za glupte trzeba placic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy uważa ze to wina Klausa .. czego sie innych nie czepiasz tylko mnie ? i mi nie gróź bo wszystko moze sie obrócic przeciwko Tobie ! to życie jest poje**ne wy mi tylko psyche rujnujecie !!!!!!!!!! Teraz wiem jak sie czuje Klausa siostra ;( wy wszyscy macie nasrane w bani !!!!!!!!!!! odjebcie sie ode mnie dla mnie on jest niewinny !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra skończcie!! A to takie podsumowanie moje. Zobaczcie Ludzie jak można w jednej chwili stracić wszystko, zniszczyć swoje życie, życie najbliższych. Trzeba wyciągnąć wnioski!! I umieć powiedzieć NIE !! I nie ma co się napinać bo nic tym nie osiągniecie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spazmatix napisał:
No i Kowi ma prze***bane za darmo... on tego nie zrobił... Dobry chłopak na to nie zasłużył ! Klaus ty ku***, bronisz się jak możesz ale i tak juz sie doigrałes.
za darmo to nikt ci nawet dupy nie skopie... wiec za niewinnosc tam nie siedzi. oboje sa winni. jakto tego nie zrobil?? to moze ma klona ktory tam poszedl zamiast niego?? znajdz ta osobe ktora tam byla zamist twojego kolegi, znajdz dowody na to ze go tam nie bylo i zglos to na policje... nie wiem jak mozna mowic ze niewinna jest osoba ktora w czyms takim uczestniczyla... spojrz obiektywnie na ta sprawe zamiast bronic jednego ze sprawcow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie komentujcie już tego wszystkiego bo jak sie powiesze to bedziecie mieli mnie na sumieniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleksandra iwańczuk napisał:
każdy uważa ze to wina Klausa .. czego sie innych nie czepiasz tylko mnie ? i mi nie gróź bo wszystko moze sie obrócic przeciwko Tobie ! to życie jest poje**ne wy mi tylko psyche rujnujecie !!!!!!!!!! Teraz wiem jak sie czuje Klausa siostra ;( wy wszyscy macie nasrane w bani !!!!!!!!!!! odjebcie sie ode mnie dla mnie on jest niewinny !!!!!!!!!!!
ale ja nie jestem każdy i w przeciwienstwie do WSZYSTKICH mam swoj rozum i obiektywne podejscie do zycia. i co ty w ogole o jakis grozbach mówisz?? poki co to ty z jakimis aluzjami wyjezdzasz, ze niby cos sie obroci przeciwko mnie.. psyche juz masz zjechana jak piszesz takie glupoty. dla ciebie moze jest nie winny ale realnie patrzac na ta cala sytuacje bral w tym udzial, jest winny i poniesie kare tak jak klaus bo i jeden i drugi sobie na to zapracowal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleksandra iwańczuk napisał:
nie komentujcie już tego wszystkiego bo jak sie powiesze to bedziecie mieli mnie na sumieniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sama sie prujesz a teraz nagle nie kometujcie tego bo co prawda w oczy kole ? a co do wieszania to dac ci line ? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleksandra iwańczuk napisał:
nie komentujcie już tego wszystkiego bo jak sie powiesze to bedziecie mieli mnie na sumieniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
powinnas sie zglosic do psychologa albo do psychiatry i wydaje mi sie raczej ze to twoj chlopak bedzie mial cie na sumieniu a nie osoby ktore pisza na fonum. nie chcesz czytac to nie otwieraj tej stony i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzzzzzzzz napisał:
Kowi trzym się to nie Ty!! Wyjdziesz ziomek!!
Kowi ziomku jestes winny tak samo jak klaus i musisz to odsiedziec, wiec jak odsiedzisz swoje to wtedy wyjdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Kowi ziomku jestes winny tak samo jak klaus i musisz to odsiedziec, wiec jak odsiedzisz swoje to wtedy wyjdziesz.
Wyjdziesz na kilka miesiecy i znow pojdziesz siedziec bo co innego cie bedzie czekac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładny związek jak (...) ...
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2009 r. o 11:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...