Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyszedł ze skargą na fatalny stan dróg i chodników. To odśnieżyli, ale nie u niego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Ze zwykłej dziennikarskiej rzetelności przydałoby się przynajmniej napisać jakiej gminy to dotyczy, nie mówiąc już o konkretnej miejscowości, bo póki co to dla dziennikarzyny cały świat to jego wioska....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Jastków, do końca zeszłego roku jeździły pługi po drogach gminnych, od stycznia nie widziałem żadnego który by przejeżdżał przez wieś. Jak zrobiły się zaspy to drogę przez wieś odśnieżyli miejscowi traktorami. Szanowna redakcjo zainteresujcie się tematem bo wygląda na to że od 2017 nie ma firmy do odśnieżania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Siedliszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieronim Zonik to jeden z najlepszych samorządowców jakich znam,a znam wielu.Jestem przekonany,że wina nie leży po stronie burmistrza.Informacje w artykule są mało precyzyjne ale mniemam,że chodzi o drogę powiatową lub wojewódzką których utrzymaniem zajmują się odpowiednio starostwo i ZDW w Chełmie.Inną sprawę stanowią beznadziejne przepisy stanowiące o odśnieżaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu kolesiowi to jeszcze śnieg z całej okolicy przed bramą powinni wysypać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Polska. W każdej dziurze tak jest jak nie klepiesz wójta starosty burmistrza po plecach to jesteś uznawany za wroga, nie ma znaczenia co wójt zrobi ważne żeby wszyscy klaskali. Zapraszam do Izbicy tutaj jest dopiero cyrk. Dają sobie medale, zatrudniają za to rodzinę na prezesowskich stanowiskach. A jak radna jest niewygodna to trzeba dać jej stanowisko w gminie i już nie jest radną a fujta musi chwalić. Odśnieżanie też kiedyś było dopóki szefem zakładu komunalnego nie został siostrzeniec starosty. Teraz jest też wszędzie zasypane drogi nie przejezdne śmieci w workach a nie jak do tej pory w pojemnikach tragedia. Mam nadzieję że to ostania kadencja obecnego wójta. W jego przypadku nie powinno być dwu kadencyjności tylko zakaz kandydowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skupiacie się nie na tym co trzeba drodzy komentujący. Może naprowadzę? Idę do ciebie drogi czytelniku ostrzec Cię przed niemiłą i nieoczekiwaną niespodzianką, wysłuchałeś mnie i poszedłeś do mediów mówiąc, że Cie ostrzegłem.Podajesz to do publicznej wiadomości tak by osoba która Ci te niemiłą niespodziankę szykowała też wiedziała, ze to zrobiłem. Fajne nie? Taka nowa jakość:-). Gratuluje znajomych i współpracowników:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast łazić po urzędach i wykłócać się z każdą/ym powinien wziąć łopatę w "łapki" i dla dobrego przykładu odrzucić śnieg, nawet z tych schodów prowadzących do cmentarza. Dzisiaj "porobiło" się mnóstwo ludzi roszczeniowych- wszystko "sie należy". Od siebie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chodzi w zimie na cmentarz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zamiast łazić po urzędach i wykłócać się z każdą/ym powinien wziąć łopatę  w "łapki" i dla dobrego przykładu odrzucić śnieg, nawet z tych schodów prowadzących do cmentarza. Dzisiaj "porobiło" się mnóstwo ludzi roszczeniowych- wszystko "sie należy". Od siebie nic.
Dlaczego ma sam odśnieżać, on płaci tak jak inni podatki. Jak ma firmę to płaci ich jeszcze więcej niż inni. Ani wójt, ani nikt inny nie robi żadnej łaski, że odśnieża na to idą nasze pieniądze. Miał rację, że nagłośnił. Stanowiska na których są ci ludzie, to nie zaszczyt, to obowiązki wszelakie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny Bomiś (bo mi się należy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie umie jeździć i dostosować do warunków na drodze to trzeba zostawić furę w domu i przesiąść się na sanie z kuniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz za 12000zł pensji miesięcznie powinien kupić worek piasku i dla przykładu posypać chodnik, po którym chodzą ludzie z których pieniędzy żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O właśnie, mieszka w urzędzie to co go obchodzi,że jego wyborcy po szpitalach jezdza ze zlamaniami bo jemu sie nie chcialo wywiazac ze swojego obowiazku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalam do Chelma z Siedliszcza i widzialam, jak tylko slonce odbija sie od lodu na szosie w Siedliszczu. Ciekawe gdzie jest te 6 dodatkowych firm, ktore odsniezaja w gminie o ktorych Burmistrz mowi? Bo ja na poczatku zeszlego tygodnia nie widzialam ani jednego plugu na szosie, a tym bardziej piachu na chodniku. Wstyd za urzednikow tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma czlowiek racje, z czyich w koncu ten Burmistrz pieniedzy zyje? Tak wlasnie wychodzi kolesiostwo w urzedach i dlatego nikt sie wami nie przejmuje, wazne zeby cyferki na koncie sie zgadzaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest fenomen na wioskach. Normalnie to wojtowie i inni burmistrze mają na ludzi wyjeba**e, a ludzie dalej na tych samych glosują i siedzą po 10 lat albo i więcej przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Fajslawicach i suchodolach nie posypuja dróg po niżej -10...ponieważ im sie to nie opłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jest w całej gminie Siedliszcze, drogi oblodzone, nieodsniezone. Ostatnio była taka sytuacja, że po padało trochę śniegu. Przyjechał spych i przyciągną lekko po wierzchu, aby było. Albo odsniezal 3x co 2 dzień gdzie było trochę śniegu a w ogóle nie padał. Tak to jest jak ludzie odpowiedzialni za odśnieżanie to wielcy przyjaciele Pana burmistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd za urzednikow tylko." O TO, TO, TO....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...