Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem". Jest pomysł na nowe parkingi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2018 r. o 13:43 Powrót do artykułu
za moich chełmskich czasów, a więc przed emigracją, trzy lata przepracowałem w przychodni mającej siedzibę właśnie w "gmachu" i miejsc nigdy nie brakowało. swojego "malucha" mogłem zawsze zaparkować niemalże pod schodami. w tym roku odwiedziłem rodzinne miasto i faktycznie byłem za***ony ilością pojazdów przemierzających ulice. az dziw bierze, że przy specyficznej urbanistyce małego miasteczka wszystkie te autka znajdują miejsca postojowe! najzabawniejszym jednak wydaje mi się fakt, iż wyjątkowo wzmożony ruch odbywa się w czasie, kiedy ludzie powinni pracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pracowałem w tym budynku to samochody urzędników mieściły się na wewnętrznym parkingu. Teraz ten parking jest wygrodzony i w większości pusty, a samochody urzędników stoją na innych parkingach i na ulicach. Należy odblokować ten parking wewnętrzny oraz gospodarzem budynku uczynić miejscowe władze. Co wojewodę Czarnka obchodzi tłok przy urzędzie w Chełmie?? PiSie przekaż Gmach przed wyborami miastu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby odpowiedzialni myśleli to dawno obok gmachu powstałby parking piętrowy z wyjazdem z górnego poziomu do ul Batorego , i na pewno wykonałaby to firma z Chełma tyko trzeba myśleć..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻNA PRZEROBIĆ BOISKO NA BUDOWLANCE NA PARKING PO CO IM "WŁASNE" SKORO MAJĄ STADION OBOK SYBIRÓWY 200metrów dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...