Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rejowiec osada to siurdaki do szczania

Utworzony przez tołdi, 18 stycznia 2009 r. o 16:30
jak wam się podoba piosenka o unii ?? http://gobarbra.com/hit/a6552f2cc9b84a269d9135d1b515ba14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie jestem za uni ani za sparta ale z tego co widzialem to w fabrycznym morzna nosic sparty szaliki czapki ip wszyscy sa za sparta i to jest druzyna a w uni jak sie nalozy szalik uni to starsi zaczna sie czepiac albo jakis baran ktory niechce zeby ktos nosil uni szalik albo jak ktos ma uni szalik to zaraz mu zabiora w tym rejowcu wgl nnie ma druzyny i nie ma kibicow spoko.....ale powiem jedno gdyby rejowiec sie zmobilizowal to by potrafil a nie ulice rejowca same przeciwko sobie widzialem jak jechalem przez rejowiec to widzialem samych napakowanych gosci do rejowca do szkoly ida ludzie z mniejszych wsi wokol i jak by wszyscy sie zmobilizowali to by sparta szans nie miala....a nie tylko unia i unia pokazcie co umiecie na boisku ale nie lubicie motoru i wszystkich do okola co wam ta unia da..jedynie to tam widzialem juniorzy mlodsi ich to morzna pogladac ladna pilke graja bo wzieli sie do roboty wejdzcie na ich strone to zobaczycie jestem przecierz gdyby sparta i unia sobie pomagali to by byli niepokonani jestem prezesem zastepczym w polskim zwiazku pilki noznej i szukam p czaly kraju takich druzyn podworkowych.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***a sparta zawsze i wszedzie bedzie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i chujbasy nie podkladajcie sie po motor bo bedziecie mieli wpier*** od nas lublina jak tam wpadniemy to was matka nie obroni a za nami wks slask wies fabryczniaki zamknijcie d*** i cfeleuwazajce co mowicie pedaly bo bedzie kosa od lbn frajerzy TYLKO MOTOR I WKS SLASK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia jest najlepsza !!!!!! Ci co piszą te głupoty to nie widzieli chyba piłki na oczy . Dokładnie zgadzam się z kibicem UNIA PANY sparta CHAMY !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuja prawda wiem jak jest kiedyś bylem za unia teraz jebie ja bylem za sparta tez ja jebie i ch*** będę sobie jeździł coś innego jebać was wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Bożena hahahahaha wkońcu ktoś tym idiotom pocisną zgadzam sie ze wszystkimi to banda MENELI i ĆPUNÓW.Te kretyny sa w stanie pobić za jednego papierosa, cwaniaki mocne w gębie czego nie wyskoczą na solo??? a ta Unia sie nadaje szkoda kasy na stroje powinni grać w slipach... może zobaczyli by co to wstyd i wzieli by sie za granie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do moderatora:dlaczego Dziennik Wschodni pozwala na takie komentarze na bądź co bądź ogólnopolskiej,a nawet na światowej arenie(internet),czy uważacie że tytuł na pierwszej stronie internetowego Dziennika :"Rejowiec osada to siurdaki do szczania" przystoi szanującej się gazecie???Po co pozwalać bandzie opluwających się nawzajem smarkaczy wylewać wzajemne żale.Nie jestem z Rejowca Osady,ani z Fabrycznego,choć kiedyś grałem w piłkę w obu tych klubach,ale takie coś jak tu,to po prostu chamstwo...Proponuję zamknąć temat.Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców obydwu klubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Rejowiec 13-1 Sparta Rejowiec roczniki 94 pamietacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pamietam tylko wasze plecy jak uciekacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bic sie moze umiesz ale za to grac nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ich nie znacie to nie gadajcie oni fajne chlopaki sa to fabryczny to same deb***e i nie tylko pilkarze tylko kazdy kto tam mieszka. w osadzie jest swojsko i tyle. unia rejowiec gora!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie prawda co to za tytul? chyba jacys niepowazni ludzie go napisali i na tym samym poziomie jak tu niektozy prezentuja, ja myslalam ze dziennikarze sa bezstronni a tu na samym wstepie widac jacy sa profesjonalni... ja jestem z osady, znam te osoby i sa spoko. w kazdym miescie sa jacys cwele ale ja ich za takich nie uwazam.ludzie rozejzyjcie sie wokol siebie i przyjzyjcie sie samym sobie bo fajnie znalesc sobie jakiegos kozla ofiarnego a pozatym unia ostatnio caly sezon wygrywa kazdy mecz pod rzad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sparta szuka wzmocnien w Rejowcu brak mlodziezy u was trzeba brac od nas !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Osadzie Sparta moze szukac tylko worków treningowych taka jest prawda jak by chcieli to by cala Osade spalili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Jednak na dwoch meczach juz byli, na meczu z Victoria trener seniorow na meczu z Hutnikiem trener juniorow sparty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łunia Chujowiec !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waahahah tytuł mnie rozbraja hahahhaha ale taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy kto nie jest z rejowca to dziwka h** i poje***iec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR RKS WKS SLASK DO FAB ten ziomek to co on tutaj napisal to nie prawda jakis typek sobie jaja zrobil z mlodszych ty matole lepiej idz lliscie grabic bo tak nie jest jaki wks slask sparta z motorem a motor ze sparta co morze obchodzic slask wrcoclaw sparte ................TYLKO MOTOR I SLASK AVE SILESIA...............I TAK WGL TO JAK MORZNA TAKIE CHAMSTWA WYPISYWAC DZIENNIK WSZCHODNI POWINIEN ZABLOKOWAC TA STRONE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~anonim~ napisał:
Jak to u nas nie ma mlodziezy ? a rocznik 94 w zeszlym sezonie skim wygral 14-1 ? ze sparta podejrzewam. Kto w ostatnia srode zajął drugie miejsce w Wierzbicy ? Kto był na testach w Lbn ? Nasz złoty rocznik 94. Znajdzie się jeszcze kilku młodszych. Taki Huk z 1996 a gra juz w juniorach, albo Ożóg i Bohuniuk z 1995 też umieją grać.
BOHUNIUK TO ON GRAC NIE UMIE A OZUG I HUK TEZ JAKIE TESTY HAHAHAHAHAAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...