Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszają z przebudową drogi krajowej nr 12. "Jest w makabrycznym stanie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2019 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Ta droga jest w dobrym stanie. Kasa wywalona w błoto. Dosłownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty d.e.b.i..lu, który piszesz i dobrym stanie. Weź się przejedź choć raz. Mówimy o odcinku w mieście, a nie poza miastem. Poza miastem, na odcinku np. Piaski-Chełm (granica miasta) jest nawet super, ale w środku miasta to DRAMAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam że droga nie jest moze i super ale remont zbedny. Sa wazniejsze sprawy a nie bizancjum trzeba jechac wolniej i nic sie nie dzieje zlego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prima aprilis rusza ha ha ha .kaktus mi urośnie .A wykupy działek ???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta...wolno i lewym pasem Rejowieckiej (prawym się nie da jechać prawie) blokując ruch i wyjazd z podporządkowanych ulic. Tak...znamy takich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do chwili oddania drogi po remoncie zmienić nazwy ulic Rejowieckiej i Rampy Brzeskiej na Zemsta Agaty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę.... wystarczyło trochę cierpliwości i ... są efekty. Ale to zasługa nawych ludzi u władzy. Proszę jeszcze o mały lifting Hrubieszowskiej - zwłaszcza odcinek za Borkiem w kierunku Kamienia, tu też coraz bardziej zygzakiem TRZEBA jeździć, aby koła nie urwało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska Wschodnia odczuwa ruch przygraniczny i degradację dróg. Ruch tranzytowy przez Polskę powinien odbywać się jedynie na platformach kolejowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm miasto studzienek w drogach, jazda wężykiem to codzienność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie przejechać nadbużańska drogą Dorohusk- Zosin tu krokodylki nie zaglądają i cała nadwagą jedzie tą drogą ale fakt Rejowieca przyjaźni aż do cementowni jest w takim samym stanie nawierzchni jak Dorohusk Zosin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiadacie, ze drogowcy pojawią sie na Rampie Brzeska? mam pytanie- kim był Brzesek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeska do taki słowiański bożek który nieuków ganiał po Rampie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda gadać bo i tak gówno z tego będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko chciałem się zapytać, co z tym remontem dwunastki Panie Banaszek? wybory wygrane obietnice pod dywan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...