Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzucił butelką, rozbił szybę w autobusie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2017 r. o 20:56 Powrót do artykułu
W ramach kary po uprzednim opłaceniu strat przez tego bezmuzga powinien dostać taka sama butelka w głupi łeb to by następnym razem może pomyślał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie butelką a tulipanem w twarz powinien dostać bo rozbita szyba mogła też komuś to wyrządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale u nas wandali się nagradza. Zniszczy mienie na 1000 złotych, to przy ucieczce grozi mu tylko kara w wyżej wymienionej kwocie. A przecież sam się nie zgłosił, w ten sposób wyrażając skruchę. Za coś takiego powinno liczyć się x5... zniszczył szybę niech buli 5000 zł. I wówczas skończy się urywanie lusterek w autach. Plaga chełmskich parkingów :( Co ciekawsze idiota wyrwie lusterko za 200zł. A po wezwaniu policji właściciel auta jest karany?! Zatrzymywany jest dowód rejestracyjny? "Przecież auto w takim stanie nie przejdzie diagnozy". No i człek płaci 200 zł za nowe lustrko i 100 zł za diagnozę. Prawie nigdy nie trwa to jeden dzień i jest człowiek bez auta. Musi lawetą auto dostarczyć do mechanika, bo przywalisz w Porsche autem bez dowodu, to o OC zapomnij. I człowiek wyskakuje z 5 stówek, a jak złapią idiotę, to mu wlepią "karę" 100 zł za zakłocanie spokoju. Bandycki kraj, bandyckie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyn naganny i godny nie tylko potępienia, ale także stosownej kary! Należy jednak wziąć pod uwagę stopień frustracji młodych ludzi spowodowany nie tylko ogólnym niedostatkiem, ale wręcz biedą będącą wynikiem ośmioletnich rządów PO i PSL! Najprostszy sposobem walki z wybrykami chuligańskimi jest zjednoczenie się narodu wokół obecnej władzy dokładającej wszelkich starań celem poprawy bytu ludzi pracy! Dekomunizacja, deubekizacja i konfiskata bajońskich majątków ludzi niegodnych imienia Polaka pozwoli na sprawiedliwą dystrybucję wspólnych dóbr! Bezpardonowa walka z przeciwnikami wiary, jak tez z kapitalistycznym wyzyskiem najsłabszych pozwoli nam wszystkim zbudować Polskę z równymi prawami dla wszystkich! Zmiana prawa wyborczego na najniższym stopniu, a więc samorządowym, umożliwi odsunięcie od władzy tych, którzy już się nachapali kosztem lokalnych społeczności i odcięli ludzi szlachetnych oraz moralnie czystych od stanowisk pozwalających na zwiększenie wpływu na to, co dzieje się w gminach, powiatach i innych samorządach! Tam jest miejsce dla ludzi prawdziwej "Solidarności", którzy działali zawsze dla dobra wspólnego, a nie dla własnych korzyści i orderów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten czyn to mógł być też znak protestu przeciwko rządom PiS, skokowi na Trybunał Konstytucyjny i zapowiedzi skoku na samorządy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...