Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CO RAZ WAM TAKĘ SCIEŻKE OTWORZĘ PO PARĘ KM CO PARE LAT TYLKO MNIE WYBIERZCIE CIEMNIAKI .PRZECIEŻ WIEM ZE JUŻ NIE PAMIĘTACIE ŻE TO JA DOPROWADZIŁEM DO ZAPAŚCI REGION LUBELSKI ,GŁUPI JESTEŚCIE I GŁUPI ZOSTANIECIE WIERZĘ W WAS ,NIE NA TAKA KIEŁBACHĘ WYBORCZĄ SIĘ NABIERALIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZOŁOM WYBORCZY napisał:
CO RAZ WAM TAKĘ SCIEŻKE OTWORZĘ PO PARĘ KM CO PARE LAT TYLKO MNIE WYBIERZCIE CIEMNIAKI .PRZECIEŻ WIEM ZE JUŻ NIE PAMIĘTACIE ŻE TO JA DOPROWADZIŁEM DO ZAPAŚCI REGION LUBELSKI ,GŁUPI JESTEŚCIE I GŁUPI ZOSTANIECIE WIERZĘ W WAS ,NIE NA TAKA KIEŁBACHĘ WYBORCZĄ SIĘ NABIERALIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba na tą okazję 3 rowery zakupił Urzad Marszałkowski( te żółte na zdjeciu są jednakowe) a może ze środków unijnych kupione ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki rower to powinien dostać Pan Marszałek i nim jeździć codziennie do Lublina a nie służbowym autem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście ścieżka ułożona z kostki brukowej -nonsens na wsi(woj.lubelskie)tak się buduje pewnie ktoś miał w tym interes... jak to mówią lepszy rydz niż nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oczywiście ścieżka ułożona z kostki brukowej -nonsens na wsi(woj.lubelskie)tak się buduje pewnie ktoś miał w tym interes... jak to mówią lepszy rydz niż nic
Ty pojebie, a z czego bys chciał ściezkę rowerową? z dywanu perskiego? pojedz wsiurze do lublina i zobacz z czego tam jest kostka. Ale jak sie siedzi w gównie na wsi, i słoma z butów wystaje, to dziwne dla Ciebie ze sciezka z kostki. Won z gównem w butach od tej sciezki bo mi opony tylko zabrudzisz. Won do krów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty pojebie, a z czego bys chciał ściezkę rowerową? z dywanu perskiego? pojedz wsiurze do lublina i zobacz z czego tam jest kostka. Ale jak sie siedzi w gównie na wsi, i słoma z butów wystaje, to dziwne dla Ciebie ze sciezka z kostki. Won z gównem w butach od tej sciezki bo mi opony tylko zabrudzisz. Won do krów !
Ściezki powinno robić się asfaltowe a nie z kostki. NIe wiem komu tu słoma z butów wystaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawska ścieżka ma już dokładnie 5,335 km długości. A nie powinno byc 5,335 m ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Włodawska ścieżka ma już dokładnie 5,335 km długości. A nie powinno byc 5,335 m ??
Oj!-ktoś tu jest słaby z matmy! No pewnie,że 5,335km ! A jeśli chodzi o różnice jazdą rowerem po kostce a asfalcie,to różnica jest spora-bo jadąc rowerem po ścieżce z kostki rower ma większy opór w toczeniu się,ale...ułożenie ścieżki z kostki brukowej(z tego co wiem)jest znacznie tańsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Włodawska ścieżka ma już dokładnie 5,335 km długości. A nie powinno byc 5,335 m ??
...a jeśli już tak bardzo podobają Ci się te metry,to można napisać to"z kropką",czyli: 5.335m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Włodawska ścieżka ma już dokładnie 5,335 km długości. A nie powinno byc 5,335 m ??
takich rzeczy ucza w podstawówce tępaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...