Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedliszcze: Piesza zginęła w wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2018 r. o 12:00 Powrót do artykułu
"Piesza nie miała na sobie elementów odblaskowych"... Owszem, to ważne, ale o złamaniu pozostałych przepisów ruchu drogowego ani słowa! Czy ta babcia szła prawidłową stroną jezdni? O tym, że NIE USTĄPIŁA drogi samochodowi, to nawet nie ma co wspominać, bo wiadomo, że przepis ten również złamała... Odblask jest ważny, ale sam odblask nie załatwi sprawy. Może by tak przeprowadzać we wsiach szkolenia z przepisów ruchu drogowego, które koordynowałby np. sołtys? Niestety, wielu pieszych chodzących po drogach/poboczach uważa, że "samochód ma światła, to kierowca musi zobaczyć". Owszem, zobaczy, ale za późno :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ta droga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego nigdy w nocy nie daję się zepchnąć pobocze. I chciałbym przypomnieć kochanym TIRowcom, że od Janowa do samiuśkiego Chełma obowiązuje ograniczenie prędkości 70km/h! Może warto byłoby tym niedouczonym kierowcom zawodowym postawić dodatkowy znak za wyjazdem z parkingu "Trzech Dębów"? A najlepiej byłoby, by tak jak w Niemczech był zawsze wymagany znak konca ograniczenia prędkości. Tam skrzyżowania nie niwelują ograniczenia. Warto o tym pamietać będąc u naszych Zachodnich sąsiadów. A u nas czasami ciężko stwierdzić, co jest skrzyżowaniem. W każdym bądź razie wyjazd z Zajazdu, CPNu, czy innejparceli to nie skrzyżowanie dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
non stop to samo brak odblasków, kiedy policja będzie za to surowo karać, dwa to idąc bez niczego bym rowem lazł żeby nikt nie wjechał a nie droga... ludzie myślcie trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile mandatów w tym tygodniu za brak kamizelki wlepiono? Słownie ZERO! Dziękujemy panowie policjanci za zniszczone auta i śmierć pieszych nieuświadomionych. Jak chętnie wlepiają mandaty za niezapiete pasy, telefon przy uchu, brak fotelików, a pieszych im żal? A martwych już im nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...