Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobibór: W obozie zagłady były komory gazowe

Utworzony przez mariusz, 9 listopada 2009 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Mój dziadek, który mieszka około kilkunastu kilometrów od Sobiboru mówił mi przed laty, że nie raz był widoczny dym z tamtych stron...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dym nie świadczy o obecności komór gazowych. To że takie budynki były na terenie obozu wiadomo od bardzo dawna tak więc tytuł artykułu jest nieco mylący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYŚLĘ ŻE TEN PROBLEM POWINNI MIĘDZY SOBĄ ZAŁATWIĆ NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANE STRONY,TO JEST NIEMCY I ŻYDZI .POLACY POWINNI TRZYMAĆ SIĘ OD TEGO JAK NAJDALEJ PONIEWAŻ MIESZAJĄC SIĘ, NAJGORZEJ NA TYM WYCHODZĄ.Przykład?....proszę bardzo-Stephen Fry,żydowski komik mieszkający w Anglii mówi"Pamiętajmypo której stronie granicy był Auschwitz"-sugerując,że są to polskie obozy śmierci.Taką opinie po całym świecie rozdmuchują co niektóre środowiska żydowskie (pewnie te "sprawiedliwe wśród narodów swiata")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
Mój dziadek, który mieszka około kilkunastu kilometrów od Sobiboru mówił mi przed laty, że nie raz był widoczny dym z tamtych stron...
SPOTKAŁY SIĘ DWA NARODY JEDEN "WYBRANY" DRUGI "PANÓW"...OBA PYSZNE I ZADUFANE W SOBIE.GŁUPOTA UKARAŁA SIĘ SAMA A TERAZ TRZEBA TO NA KOGOŚ ZGONIĆ ....NA KOGO ? A NO,NA TO POCHYŁE DRZEWO JAKIM JEST POLSKA,NA TO DRZEWO NA KTÓRE TO NAWET KULAWA KOZA WŁAZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O komorach gazowych pisał też Thomas Toivi Blatt "Z popiołów Sobiboru". Myślę więc , że ta informacja nie tyle jest odkryciem , ale dowodem dla niedowiarków. Trzeba to pokazywać, choćby po to by pokazywać ludziom do czego prowadzi nienawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe żeczy znalazłem w necie że niby polscy hłopi po wojnie złote zęby wygrzebywali z popiołu ciekawe jakim cudem się nie stopiły w czasie kremacji? bo przecież w niemieckichobozach zagłady sonderkomando wyrywało złote zęby jakaś bujda wymyślona na potrzeby żydopropagandy teraz dwa zadufane w sobie narody hcą się zbratać a całe zło zrzucić na Polaków co zmuszali niemców do zabijania żydów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...