Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny finał kłótni z chłopakiem. Nie żyje 20-letnia dziewczyna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2018 r. o 18:16 Powrót do artykułu
zazdrość i chęć posiadania drugiej osoby na własność........ miłość to też wolność ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ci imigranci. Bo chyba nie był to Polak katolik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy oficjalne wyniki wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, to był imigrant z Chełma.. szkoda dziewuszki :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może on był całkiem normalny ? Może byli szczęśliwi? Ile ten alkohol ludzi zamorduje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KILKASET GŁOSÓW DWA DNI LICZENIA ?????  - Szkoła Podstawowa w Krępcu, ul. Szkolna 3 Krępiec - PKW ŚPI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochu bysia jest, za bardzo energia go rozpierała, nie powinien jeździć w tej piekarni, tylko męczyć buły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyznal sie. Pewnie wierzy, ze mu sie upiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poznała jakiegoś z włosami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diabel juz na ciebie czeka, morderco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 lata I już łysy???Ja jebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalają mnie komentarze że już 22 lat i łysy. Kawał bysia. itp. Znam/znałem tą parę pare dobrych lat. Przemek był naprawdę dobrym człowkiem. A Ola ? Ludzie to była dziewczyna co dawała z siebie 120 procent normy pomagała w PCK Hospicjum. Dalej nie dowierzam co tam sie stało dlaczego nasza koleżanka nie żyje i co spowodoowało jej śmierć. Nie które komentarze nie są na miejscu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia... Niech gnie w pierdlu, nic nie tłumaczy takiego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ich.. Nikt by się tego nie spodziewał! Szczęśliwa para jak z obrazka. Zawsze razem, nigdy nie słyszałam żeby cóż było nie tak.. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Ola taka świetna dziewczyna! Przemek też w porządku chłopak... Co musiało się takiego stać, że doszło do takiego ciosu? Nie.. Cokolwiek by się nie stało... Nikt sobie na to nie zasłużył.. Jest mi bardzo smutno, że tak to wszystko się skończyło...cale życie miała przed sobą:( Ola! ANIOŁKU...juz jesteś bezpieczna.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] kondolencje dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest często...taki miły i spokojny a potem trach i morduje. Może właśnie był zbyt miły i nienaturalne sokojny. Bo normalny człowiek bywa spokojny ale też się denerwuje. A on raz się zdenerwował i wynikła z tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się mamusia cieszy z super zięcia! Już kilka lat temu sama prawie ją na niego wsadzała, komentarze na FB "szczęścia słoneczka" pisała, piała z zachwytu bo córunia ma faceta. No to ma teraz radochę, jak sama jest zdania że bez faceta kobieta jest nikim to i córkę tak wychowała, że mając 15 lat już dawała, byle mieć kogoś. Patologia i tyle, żyła z kimś, kto ją osaczał, a ona była szczęśliwa że ją tak kocha a matka przyklaskiwała. Normalne to nie jest i teraz niech matka sobie sama odpowie czy normalne to co robiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie wy się wszyscy pozamykajcie gówno wiecie i gadacie! Ani że sobą nie mieszkali ani nie był żadnym imigrantem to była normalna para ciemnogród normalnie! pismaki dnapiszą a Ci łykaja jak pelikany. Ola planowała skończyć studia dopiero za niego wyjść i planować dalsza wspólna przyszłość tego samego zdania był Przemek.. Znałam ich od dawna i komentarze typu patologia są nie miejscu. To nie powinno się stać tylko Ola i Przemek wiedzą co sie stało.. Spoczywaj w pokoju Olu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty wiesz? Widać że nie, bo mieszkali w tym bloku koło apteki na 22 lipca, ona podporządkowana jemu i tyle, a on nią rządził i robił co chciał, bo ją matka wychowała tak, że bez faceta nic nie znaczy to się go trzymała jak rzep psiego ogona, przez matkę miała zryty beret i tyle. Oczywiście nie widziała tego, dla niej wszystko co on robił było oznaką miłości, ale tak ma patologia niestety....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ich znałam bardzo długo i z tym mieszkaniem razem nie do końca było tak, jeżeli nie wiesz jak było to przestań komentować. Ola była bardzo poukładaną osobą i jak napisała osoba wyżej chciała skończyć studia, znaleźć pracę, wyjść za mąż i kontynuować swoją przyszłość - oboje uważali, że jest to dobry plan na ich życie. I te komentarze na temat jej mamy są naprawdę zbędne bo to właśnie jej rodzice wychowali ją na tak poukładaną kobietę. Nigdy Cię nie zapomnę Olu, spoczywaj w pokoju :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...