Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie wy naprawde jestescie nienormalni ! Ty cwaniaczku myslisz ze jestes jakis ponad wszystko >? Leć do szpitala i sie dowiaduj ! Bo ja jestem codziennie i takie info mam na bieżąco. Nie poniżaj sie na forum ludzi którzy to cztaja jesli mozesz bo to naprawde nic Ci nie da, a uwierz mi ze mowie prawde bo lekarze informuja moja rodzine o stanie zdrowotnym mojego brata oraz kierowcy wiec moze skonczcie juz z tym j*ba*** belkotem i sie ogarnijcie. Taka mala rada dla was, bo żerujecie na czyimś nieszczęściu. Łukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz trzymam kciuki za Twojego brata- zeby wyszedł z tego. Na forum wypowiadaja sie osoby które czesto nie mają pojecia o zyciu.. a co mi dzisiaj- może się zdarzyć Tobie jutro... Ja w podobnym wypadku straciłam 8 miesiecy temu dwoch braci, oprocz nich zginal kierowca i jeszcze jeden kolega. Negatywnych komentarzy było mnostwo, historii wyssanych z palca również.. Do tej pory jest cięzko.. Najwazniejsze to mieć nadzieję, ze bedzie dobrze... Trzymaj się! Ps. Proponuję Ci nie odpowiadać na głupie zaczepki i komentarze,po co się jeszcze bardziej denerwować..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
** napisał:
co Ty wogóle pierd...kolego podszywający się pod brata Kamila. Nie chowaj ludzi za żywego!! Kierowca żyje to do tych, którzy uwierzyli w te ściemy "łukasza"
Prokuratura potwierdza, że kierowca żyje: http://chelm.naszemiasto.pl/artykul/820182,wypadek-w-natalinie-plotki-o-smierci-kierowcy-falszywe,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy z nich byli normalnymi młodymi ludźmi... jak kazdy czsem wypili... ale uczyli sie... pomagali rodzsicom... mieli wspaniałe dziewczyny... stało sie no... kondolencje dla rodzicow ofiar.. nalezy sie teraz zastanowic nad odszkodowaniem... nie wazne czy kierowca byl pijany czy nie.. znam dobra firme ktora pokrywa wszystkie koszty zwiazane z pochówkiem i nie tylko... mozna załatwic do 120tys. na osobe... OMEGA 22-100 Chełm ul.kopernika 2 tel. 82 564 08 06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiolek napisał:
czy ktoś wie kiedy pogrzeb tyc braci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....... napisał:
wszyscy z nich byli normalnymi młodymi ludźmi... jak kazdy czsem wypili... ale uczyli sie... pomagali rodzsicom... mieli wspaniałe dziewczyny... stało sie no... kondolencje dla rodzicow ofiar.. nalezy sie teraz zastanowic nad odszkodowaniem... nie wazne czy kierowca byl pijany czy nie.. znam dobra firme ktora pokrywa wszystkie koszty zwiazane z pochówkiem i nie tylko... mozna załatwic do 120tys. na osobe... OMEGA 22-100 Chełm ul.kopernika 2 tel. 82 564 08 06
To nie czas i miejsce na reklamowanie się!Wynocha z tym SPAMEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]"Dobrzy chłopcy zgineli , chciali żyć ,chcieli dobiec ,do marzeń ,które sami sobie w życiu zawsze tworzyli , zabrałeś ich , oni do spełnienia celu nie zdążyli ;/ " [*] Arek Wojtek spoczywajcie w pokoju:( Brakuje nam Was:( [*]:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca jednak był pijany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Normalni" młodzi ludzie??? A kto NORMALNY jeździ po wódzie? Kto NORMALNY zapieprza z taką prędkością, ze trudno opanować auto? Stare auto na dodatek. Kto NORMALNY wsiada do auta, które prowadzi pijany? I jeszcze sie nawet w pasy nie zapieli... Nie no, szczyt normalności hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim ktorzy pisza tu o tym zeby "nie oceniać po śmierci", "nie mówić prawdy o faktach" i nie "osądzać" życzę i to bardzo ale to bardzo szczerze i od serca - aby spotkali kiedys w swoim zyciu takich "wesolych, madrych, inteligentnych, spokojnych, uczacych sie" ludzi naprzeciwko siebie na drodze. Takich wlasnie "lubiacych troche wypic" i "pobawic sie", nie wspominajac juz o "wolnosci i szalenstwie mlodosci". Zycze Wam tego i mam nadzieje ze los wam kiedys pozwoli zrozumiec o czym pisza, moze czasem z gniewem, inni ludzie w swoich "obrazliwych" postach. Skoro "kochali zycie" to powinni byli jechac tak zeby nikogo nie narazac i nikomu nie zagrazac - tak jak robi to tysiace ludzi i to takze mlodych, kazdego dnia i weekendu. Tez pochodze z wsi,i wiem ze pochodzenie, stan auta i kieszeni nie powoduje wypadkow - powoduja je zawsze ludzie. Ciekawe jakie bylyby reakcje tych "oburzonych", gdyby naprzeciwko tego mknacego bez kontroli pocisku, w tym samym zakrecie, w tej samej chwili, znalazla sie rodzina z dziecmi, wracajaca z jakiegos powodu tak pozna pora... Byli wypici, w aucie walaly sie butelki i nie zmiescili sie w zakrecie - czy jechali bardzo szybko to ciezko powiedziec, a biorac pod uwage to ze po zdjeciu mozna rozpoznac kadetta sprzed face-liftingu (ale moge sie mylic - wydaje mi sie ze takie zderzaki byly tylko do czasu liftu) to oznacza juz naprawde to ze ten samochod mogl sie rozpasc przy naprawde nieduzej predkosci (mysle ze to moze byc nawet 22-23 latek). Auto praktycznie nie dysponowalo zadnym wyposazeniem chroniacym pasazerow auta, nie spelnia tez zadnych obecnie chocby minimalnych progow bezpieczenstwa, co przy wieku tego auta i jego prawdopodobnym stanie technicznym (mialem rozne auta, takze podobnego kadetta sedana - i wiem ze nawet zdolny mechanik nie jest w stanie utrzymac tak starego auta w dobrym stanie technicznym) powinno tych ludzi raczej zmusic do wolniejszej jazdy niz do szybszej. Ale widac - nikt im tego nie potrafil przekazac i wytlumaczyc. Ja ze swojej "mlodosci" pamietam dwa podobne wypadki w mojej okolicy - tez byli ranni i zabici. I co? I nic - kazdy zachowywal "polskie milczenie", zamiast nazwac fakty po imieniu. Zamiast przykladu dla kolejnych pokolen i dla rowiesnikow, wyszlo ze te wypadki powodowaly "przypadki", "zbiegi okolicznosci" a za kierownica byli wspaniali ludzie ktorzy "jak kazdy" se wypija albo zabaluja. A to zaden przypadek - to po prostu konsekwencja pewnych dopuszczanych przez takich "delikatnych milosiernych" zachowan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...