Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
nastepny madry !! napiles sie to siedz na du*** a nie latasz po jezdni jak jebniety michal nie jechal po chodniku tylko szosą wiec to byl wypadek a morderstwo to jest jak ja pojade do ciebie i urzne ci leb siekiera to jest morderstwo ze szczegolnym okrucienswem
wtedy to jest zabojstwo z premedytacja a tu jest spowodowanie smierci mozna powiedziec ze nieumyslne ale niestety byl pod wplywem moze gdyby byl trzezwy zdazyl by odpowiednio zareagowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac że z PRAWA mialas 5! Nawet nie znasz przedzialu wiekowego osoby mlodocianej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca powinien próbować hamować a on wogule nie było hamowania kierowca powinien ponieść kare śmierć za śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty co świadkiem jesteś? Widziałeś? To jak to było? Jak piszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany wieśniak szedł pewnie po szosie i to pewnie środkiem jak to jest na wsiach i sie nadział na samochod!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem stalo sie i juz niema co gdybac lodzie cale zycie popelniaja bledy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem swiadkiem tego wydarzenia cwelu poszkodowany uratowal swoje dziecko gdyby nie on zginela by mala 5letnia dziewczynka.. Wiec nie pisz ze byl naje***y skoro nie widziales zajscia!! Dozywocie dziadowi ktorego znalem osobiscie!! Gdyby policja go nie zatrzymala utopil bym go w jeziorze nad ktorym mial dzialke..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwelu? prostytutko !!!! zebym ja cie nie utopil w twoim wlasnym smierdzacym wychodku to sa zeznania naocznych swiadkow a ty parowo!!!! dobieraj slowa bo ponosi cie fantazja poszkodowany mial 2 promile i co ty nato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestes pier*** cwelem!! Chyba mówisz cwelu zupełnie o innym wypadku albo byłes tak samo najeb*** jak Stasiek bo ja wiem swoje i widziałem co innego... Dziecka tam wogóle nie było! Przecież to Stasiek po szosie łaził pijany w trzy dupy więc nie pier*** głupot!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy jestes taki madry twaza w twaz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim Ty jesteś że mnie straszysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca był po alkoholu ale z tego co piszecie facet który zginął też był po alkoholu więc chyba trzeba nie obwiniać tylko kierowce. Jeden i drugi zawinił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo ma racje dwie osoby sa winne ale jak by kierowca nie wypil piwa to by niebylo tematu bo poszkodowany mial 2 promile i wlecial na srodek szosy myslac ze jest niezniszczalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie strasze cie chlopku tylko tlumacze ci ze wina lezy po obu stronach tamten co zgina mial 2 promile i co powiesz ku*** na to i co poszkodowany robil na srodku szosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za prujdupa z wytyczna to jest forum a nie swieto dyszla ze se mozesz popier***ic przy prycie pod sklepem je***y nieudaczniku jak sie dalej tak bedziesz prul to ci wytkne kija w d*** je***y koniu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jacy Wy wszyscy Jesteście nienormalni!!!! Jestem pewna że żadna z osób wypowiadających się na ten temat nie ma zielonego pojęcia bądz nie wie w pełni co się tak naprawde stalo!!! Więc zbedne są wasze wypowiedzi, opinie i komentarze!!! Jeżeli macie pisac takie głupstwa to lepiej zachowajcie to dla siebie!!!!! Bo gdy czytam wasze komentarze do artykułu robi mi sie słabo , wiedząc co tak naprawde zaszło tamtego wieczoru! A co do kierowcy to mam nadzieje ze dostanie najwyższą kare z możliwych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawca mial promile i wieżcie mi 50%spoleczeństwa jezdzi po pijaku.. tylko bierzcie pod uwage ze nie miał 2promili tylko 0,6 i jak by pobiegal 15 min bylo by po sprawie. Był by czysty... A że pijany pieszy z 2promilami wybiegl mu na droge i zaczął się popisywać przed kolegami jaki to on hojrak nie jest i przez swoja glupote stracił życie to już inna sprawa. kierowca jechal pewnie za szybko ale ze nie bylo sladow chamowania to zapewne dlatego ze byl pewien ze go wyminie. A on pewnie sie wrocil- jak to pijany. tyle.. i nie mowcie tu o morderstwie bo to jest śmieszne. sąd rozstrzygnie. Juz sendzia dojdzie kto zeznawal falszywie. nie znacie sprawy i wymyslacie durnoty. sprawa jest oczywista media wyolbrzymiaja pewne sprawy. pamietajcie tylko ze wiezienie jeszcze nikogo nie wychowalo. nikomu nie zycze bycia w takiej trudnej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal iglebokie wspolczucie dla obu rodzin tylko tyle moge napisac bo jest to tragedja dla obu stron ale takie wypowiedzi typu cytuje jak bym go zlapal to osobiscie bym go utopil sa nie namiejscu jak ktos jest taki chojrak to zapraszam do Świdnika na rozmowe w cztery oczy chociasz z doswiadczenia wiem ze taki co duzo krzyczy bardzo szybko spier***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijsnym kierowca trzeba zabierac bezwzglednie prawko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...