Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szalom, TVN, mojżeszowego wyznania. Nie są to słowa z mojej bajki. Pytanie, jednak, czy nie za moje pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej żeby nie wpadli w ręce niemieckich neonazistów i hezbollachu ,bo żarty się skończą bardzo zaj . szybko nie mówiąc o isis..artyści buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbienie dla wyznawców antysemityzmu jest chore. To jest Polska. Nie Izrael.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się zachwycać? Czcicie sienkiewiczowskie "Parchy" i to dla was powód do dumy? Zobaczcie kto zamordował Rotmistrza Pileckiego, generała Augusta Emila Fieldorfa "Nila", Dankę Siedzikównę "Inkę". Czcijcie polskich patriotów i ich pamięć a nie tych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże z tych wpisów widać ile prymitywów łazi po tej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak o św.inkwizycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko prymitywów ale i ciemniaków tu widzę po ich wpisach,nie znających się na kulturze innych narodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko prymitywów ale i ciemniaków tu widzę po ich wpisach,nie znających się na kulturze innych narodów.
klezmerskie wycie ,też mi kultura dobra dla buców z chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mariuszu. Oglądałem Wasz występ. Czapki z głów dla Pana głosu i kunsztu instrumentalistów. Jako rodowity Chełmianin jestem dymny, że w naszym grodzie działa grupa, co do której walorów artystycznych nikt znający sie na rzeczy nie powinien mieć wątpliwości. Jeszcze raz serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za dalsze powodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...