Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Urzędnik powinien za to odpowiedzieć. W Pl mamy wiele bezsensownych decyzji urzędników, które później wyrządzają wiele szkody, a odpowiedzialności brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze skąd wiadomo, że to Poczta Polska wysłała te maile, a nie np. Ministerstwo Cyfryzacji stosując phishing? Po drugie widać, że te samorządy, które przekazały dane narobiły właśnie w zbroję bo udostępniając tak wrażliwe informacje obywateli złamali nie tylko (popularne) RODO... nie zdziwcie się jak pewnego dnia dostaniecie wezwanie do spłaty chwilówki wziętej na wasze dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest kiedy szybciej się robi niż myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, a ja głupi nie założyłem podobnego maila i nie wysłałem. Też miałbym czym handlować jak poczta majtakami, cukierkami, różańcami, maskami i wszelaką chińszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz, Panią wiceprezydent, i Panią zastępczynię prezydenta prosimy o podanie się do dymisji! SN nawet zabrał głos w sprawie przekazania danych osobowych poczcie, i z tego co pamietam, wyciek tych danych określił jako bardzo prawdopodobny! Mieszkańcy, zróbmy zbiorowy pozew do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, niech nałoży karę grzywny tym Paniom! Bo później może być płacz jak przyjdzie komornik i powie że się nie spłaciło kredytu który ktoś wziął bo miał nasze dane osobowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zgodnie z obowiązującym RODO zostaną nałożone kiludziesięciomilionowe kary na osoby, które brały udział w przekazaniu kilkudziesięciutysięcy danych osobowych prywatnej firmie bez żadnej podstawy prawnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno, w ogóle to już się mówi, że niektóre dane osobowe z gmin zostały sprzedane komuś w Azji lub Afryce i można spodziewać się, że będą brane na te osoby pożyczki-chwilówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się że ten ktoś z Azji czy Afryki przyjedzie i wreszcie posadzi na tron jedynie słusznego Rafała T z jedynie słusznej ... i wreszcie będzie porządek i dobrobyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...