Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie łączą spółki komunalne. Powstanie największy miejski pracodawca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2020 r. o 19:05 Powrót do artykułu
W lublinie też mozna oszczędzać w ten sposób. Prosty przykład to włączenie mosiru do jednego z wydziału um
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny krok. Zwolnienie części pracowników. Najstarszych i najdłużej pracujących. Krok kolejny zatrudnienie rodziny, kochanek i znajomych rządzących. Zwieńczenie dzieła :straty. Zapiszcie to faken
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś uważa, że to dobra droga do poprawy czegokolwiek, to niech sobie przypomni, że tak wyglądał socjalizm w czystej postaci. Szcześliwie Żuk nei ma tak idiotycznych pomysłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nowy prezes, czterech wiceprezesow i za kwartał zmiana dekoracji i wypłata odprawy, powtórka co kilka miesięcy, a głupiutki elektorat się cieszy, jaka to nowa władza sprytna i gospodarna. Żal i trwoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy komunę tylko kto inny rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieliście, że Miasto sprzedało 20 % udziałów w MPGK z około 14 mln zł zewnętrznemu inwestorowi. Pan Bajko jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej. Już takie dokonania miał sprzedając Irlandczykom 30 % udziałów z kilka komputerów CLA, gdy był Prezydentem Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....największym problemem decydentów jest zaspokojenie oczekiwań licznych kandydatów do sowicie opłacanych stanowisk. Teraz Rumcajs musi wziąć pod uwagę aspiracje opozycji oraz tych, z którymi dogadywał się podczas kampanii wyborczej. W jaki sposób zabezpieczyć interesy 8 byłych prezesów i dyrektorów w jednej instytucji/przedsiębiorstwie? Na pewno będzie weselej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...