Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tej parafii ksiądz na mszy czyta kto ile dał po kolędzie. Nie wszystkim to się podoba

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 13:27 Powrót do artykułu
A odemnie nic nie dostał i nie dostanie. Mam w domu małe dzieci, więc nie wpuszczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli o oświadczeniach RODO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak LEWICOWY GMINNY KACYK LANSUJE SIĘ W KOŚCIELE PRZED WYBORAMI DAJĄC GROSZE NA "INTENCJĘ' TO JEST ok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zakrzówku też proboszcz czyta kto ile dał. Nagram całe czytanie, jak usłyszę swoje nazwisko to zgłoszę na Policję o łamaniu RODO. Nie pomoże Policja, pójdę gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne ZE KRYTYKUJĄCY KOŚCIÓŁ REZYDENT POŁOŻONY BĘDZIE W BAZYLICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W BIAŁOPOLU z tego co wiem, nie w BiałoPOLACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie przestał wyczytywać bo przestałem go wpuszczać do chałupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsiach to się ludzie boją wytykania palcem itd tam dla księdza by dywan na podwórku rozłożyli. Na szczęście w miastach gdzie większa anonimowość i mniejsze przywiązanie do konkretnego miejsca co raz więcej osób zaczyna przeglądać na oczy i nie wpuszcza ich do domu i że tak powiem bardzo dobrze. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wpuszczam faceta co chodzi w czarnej sukience bo to GENDER.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wpuszczać, nie chodzić, nie dawać. Nie będzie problemu. Kościół nigdy nic nikomu nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wniosek z tego taki , że należy księdza nie wpuszczać do domu to i wyczytywać nie będzie ! A tak swoja droga to jakiś chory pomysł ! Służy to zapewne temu żeby ludzie więcej dawali w obawie przed wstydem wśród sąsiadów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie chcę żeby przyszedł do mnie ksiądz po kolędzie to znaczy, że popełniam grzech, że pójdę do piekła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rodo ? za dupkę tego klecha co to za dyskryminacją co te nieroby jeszcze nie wymyśla najlepiej nie wpuszczać za prog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej skostruować przepisy, żeby były na rękę powinno być na odwrót jak ktoś chce to niech powie, a nie kto nie chce wtedy całkiem inaczej by to wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro można się nie zgodzić, aby przeczytano ile się dało to nie widzę problemu.Ci, którzy są wyczytywani po prostu  się zgodzili, nie wyrazili sprzeciwu chociaż mieli taką możliwość. Gdzie tu złamanie RODO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bądź konsekwentny i przekaż rodzinie, że na swój pogrzeb też nie chcesz księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opiekunowie dzieci do lat 7 wpuszczając tzw. duszpasterza do domu/mieszkania są winni przestępstwu z Art. 148-162, co może owocować wieloletnim pozbawieniem wolności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież robi to celowo by barany się licytowały kto dał więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tereny głębokiego zaścianka, tam takie numery jeszcze przejdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bądź konsekwentny i przekaż rodzinie, że na swój pogrzeb też nie chcesz księdza.
 Na pogrzeb rodzina zaprasza księdza, po kolędzie sam się wprasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...