Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiersz o Matce Polce

Utworzony przez marekkopala, 15 stycznia 2011 r. o 00:02
Choć w nazwisku Orzeł, i tak tez bywa, Ona dobra polka z nami nie przebywa. Dużo jej zawdzięczam, to ja jako dziecię, Wychowanie, patriotyzm, miłość do ojczyzny Dziedziczyłem przecie. Ona mi mówiła o tym pięknym kraju, O rozbiorach, wojnach, sprzedawczykach, Dzisiejszych kłopotach kraju. Cala mądrość życia Ona we mnie wlała Od ojczyzny, od polski nic za to nie dostała, Ciężka praca i miłością nas utrzymywała. Myślę ze do Pana się dzisiaj dostała. I z jej doświadczenia myślę sobie przecie Nie ma tego dobrego, co by chciała dla Ojczyzny I dla swoich drogich dzieci przecież Ciągle sprzeczki w rządzie i te awantury Ona patrzy na to i grozi im zza chmury Nie takiej Ojczyzny dla swych bliskich chciała Wzięłaby się za Kraj, żyła dla Nas a nie umierała. Choć nam jej brakuje, pomyślmy bracia, By wyciągnąć Kraj z bagna i ciągłej korupcji. A Ojczyzna nasza jak Orzeł w przestrzeni Z rozpostartymi skrzydłami niech leci, I ochrania Ojczyznę i swe drogie dzieci. I niech chronić nie przestanie, aż wszystkim polakom, Dobrze w kraju w Polsce będzie. Żadne polskie dziecko głodne dziś nie będzie. Choć człowiek jest mrówka w tym potężnym świecie To i jedna mrówka cos zmienić może i musi przecie. H. Wiersz ze str.41 http://www.polacypobudka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=n0kgehdc2X4[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...