Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
We Włodawie wszystko likwidują. Następny Rejon Energetyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo szuka oszczędności nie tam gdzie trzeba. Wystarczyło by zacząć od siebie. Obniżyć swoje wyśrubowane wynagrodzenie za ten bezczelny, nic nie znaczący i kłamliwy bełkot polityczny. Zabrać sobie dotacje na prowadzenie biur poselskich, których potrzeba funkcjonowania stoi pod wielkim znakiem zapytania. Następnie należało by zaprzestać opłacania funkcjonowania partii politycznych z budżetu państwa, czyli z naszych kieszeni. Skandalem jest to, że my jako obywatele państwa polskiego płacąc podatki, finansujemy działalność poszczególnych partii i to w majestacie prawa. A później otrzymujemy jeszcze zapłatę w postaci likwidacji kolejnych miejsc pracy w ramach oszczędności. Ciekawe czy te matoły na stołkach w rządzie mają jakąkolwiek wiedzę, ile takie pozorne oszczędności będą kosztować nas podatników. Trzeba przecież w takim likwidowanym sądzie zmienić druki, pieczątki, szyldy, przebudować wydziały itp. Wszystko oczywiście w majestacie prawa i za nasze pieniądze. A wystarczyło by zacząć od siebie szukanie oszczędności, bo skandalem jest dla mnie, że w rządzie pobiera się tak astronomiczne gaże za działanie na szkodę społeczeństwa czego przykładem może być głośna bublowa ustawa o refundacji leków, czy też te plany likwidacji kolejnych miejsc pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to dochodzi... Ten kraj schodzi na psy. Nie ma co się łudzić, politycy mają wszystko w du**e, chodzi im tylko o to, aby mieć jak najwięcej zer na koncie... Imbecylizm i brak przyszłościowego myślenia. Niedługo pogrążą nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o pieniądze, to jest po prostu degradacja miast i wciąganie tych miast w orbitę innych powiązań, zależności i przynależności.Za tym pójdą inne zmiany,wszystko na to wskazuje,że w miarę skonsolidowane ze sobą miasta wokół siebie na historycznym terenie zostaną uzależnione na rzecz innych odległych miast.Przypomnę,że historia czasami się powtarza,włączcie analityczne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Gowin,który nie wie co zrobić jak usprawnić pracę ministerstwa to likwiduje sądy i po temacie.Przecież to nie on będzie jeździł do Lubartowa.Tak się rozwja lubelszczyzna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anything Coach Factory Online happen Coach Online Outlet Store any Coach Factory Online our life Coach Outlet full [spam] The Coach Factory of life [spam] Store in our [spam] , we Coach Factory Online control Coach Factory Online and Coach Factory Outlet Online mishappening. Coach Outlet thing, which Coach Factory Store Online controlled, Coach Outlet Stores Online of Coach Factory and Coach Outlet Store Online cash. Burberry Outlet loans Burberry Scarf taken Coach Factory Outlet Online salary Coach Factory Outlet to meet Coach Factory Store Online credit Coach Factory Store and Coach Online Outlet cash, Coach Factory Store are Coach Factory Outlet to Coach Outlet Store Online Due Coach Factory Outlet uncertainties Coach Factory Outlet Online life Coach Outlet loans Coach Factory Store Online getting Coach Outlet Store Online and Burberry Scarf Outlet popular [spam] Store by [spam] These loans Coach Store Online the Coach Outlet with a variety of post-dated check loans etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobi napisał:
Minister Gowin,który nie wie co zrobić jak usprawnić pracę ministerstwa to likwiduje sądy i po temacie.Przecież to nie on będzie jeździł do Lubartowa.Tak się rozwja lubelszczyzna!!!
Gdzie ta Twoja lubelszczyzna jest niedouczony człowieku poczytaj co inni myślą o Tobie Tobi.RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011   Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.   KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szwfa KPRM Jerzy Izdebski.   Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska.

Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...