Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybrali kamasze zamiast nart

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2020 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Cóż trzeba się szykować na wycieczkę do iranu czy ta iraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszna decyzja młodych ludzi! Niech Putin drzy i się zastanawia na jakich pokładach patriotyzmu potrafi się zbudować szczelną tarczę obronności kraju, na której każdy połamie sobie zęby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obstawiam,ze za rok nie będa wybierac ,czy chcą isc w kamasze czy na ferie,bedzie obowiązek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolszewicki tytuł w bolszewickiej gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie zindoktrynowanych gówniarzy... Widać, że nie marnowali dzieciństwa w kolejkach po mięso więc mają czas pobawić się w wojnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa młodzież , nie chłystki siedzące non stop przed komputerem i polujące na wolne miejsce w autobusie komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem, że jeszcze armia Stanów Zjednoczonych, czy choćby Bundeswehra nie skopiowały naszych znakomitych rozwiązań... Zabijemy wrogów - śmiechem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy takiej pogodzie, to żaden wybór...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerzy. Korzystajcie z młodości, a nie bawcie sie w wojsko. Mozecie zostać miesem armatnim. Za kogo chcecie oddawać życie? Za ten gównokraj? Hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahahahahahaha i pisdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis jugend, zapisali się do charcerstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam czasy jak kazdy tylko sie bronil aby nie pojsc w kamasze a teraz ... coz kasa sama wpada za siedzenie w domu wiec w wojenke od czasu do czasu pobawic sie mozna ... co za debile ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie szambowe komentarze puszczacie - a o peda.... napisać to zaraz cenzura,bo mowa nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwielbiam mięso armatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ich sześciu, a Ona...... Mogłoby być tytułem filmu.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem, że jeszcze armia Stanów Zjednoczonych, czy choćby Bundeswehra nie skopiowały naszych znakomitych rozwiązań... Zabijemy wrogów - śmiechem...
  Akurat w USA jest Gwardia Narodowa - formacja ochotnicza o charakterze militarnym wspierająca armię regularną, pomagającą w sytuacji klęsk żywiołowych. To raczej idea WOT jest skopiowana właśnie z GN ( z zachowaniem proporcji oczywiście). Cieszę się, żę wśród tłumów smartfonowych zombie są tacy młodzi ludzie, którym chce się ruszyć zrobić coś innego niż narzekać w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajerzy. Korzystajcie z młodości, a nie bawcie sie w wojsko. Mozecie zostać miesem armatnim. Za kogo chcecie oddawać życie? Za ten gównokraj? Hahahah
 Korzystajcie z młodości, kupcie se wypasiony smartfon, idźcie do klubu, napijcie się albo naćpajcie, przeleććie kogoś albo dajcie się przelecieć, walnijcie kogoś w ryj albo dostańcie, oglądajcie reklamy co powinniście kupić aby nie być frajerem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "rezerwa". Jestes idealnym przykładem, że żeby strzelać nie trzeba myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ich sześciu, a Ona...... Mogłoby być tytułem filmu.......
 Zwłaszcza ambinego kina niemieckiego akcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi armia skrzatow możemy napiepsza.... Się ze specnazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...