Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wymyślił sprytny sposób na zakupy. Straty: 9 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2018 r. o 12:57 Powrót do artykułu
...odbudowanie kraju po 8 latach nierządów Tuska i PO potrwa dziesięciolecia. Człowiek zdesperowany, widzący głód dzieci i ogólny niedostatek jest gotów do zachowań grzesznych i nieetycznych! Już teraz widzimy, że PiS potrzebuje kilku kadencji, aby odrobić zaległości i odbudować społeczne morale. W ścisłym związku z Kościołem katolickim i ludźmi dobrej woli można wejść na ścieżkę ku ogólnemu dobrobytowi. Chciałoby się napisać, że ow 45 latek nie oszukał biedaka, ale nie chce aby poczytywać mi to za nawolywaniem do takich drobnych oszustw. Dajmy chleb potrzebującym, a nie będziemy musieli zamykać niewinnych zlej sytuacji ekonomicznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz zwolenniku oszołomów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
...odbudowanie kraju po 8 latach nierządów Tuska i PO potrwa dziesięciolecia. Człowiek zdesperowany, widzący głód dzieci i ogólny niedostatek jest gotów do zachowań grzesznych i nieetycznych! Już teraz widzimy, że PiS potrzebuje kilku kadencji, aby odrobić zaległości i odbudować społeczne morale. W ścisłym związku z Kościołem katolickim i ludźmi dobrej woli można wejść na ścieżkę ku ogólnemu dobrobytowi. Chciałoby się napisać, że ow 45 latek nie oszukał biedaka, ale nie chce aby poczytywać mi to za nawolywaniem do takich drobnych oszustw. Dajmy chleb potrzebującym, a nie będziemy musieli zamykać niewinnych zlej sytuacji ekonomicznej...
 zgłoś sie na odwyk ,bo masz porażoną korę mózgową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drugosortowe pieski się odszczekują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kamieniołu z nim dzienna norma kubek wody kroma chleba i nie będzie kombinował złodziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chleb lub "igrzyska" wybrano to drugie i niech się pieski gryzą o jedną kostkę w kilku my robimy swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...