Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Zawadówce: Zginął kierowca audi

Utworzony przez Gość, 22 lipca 2013 r. o 12:51 Powrót do artykułu
Nagminny manewr buraków - wyprzedzanie na skrzyżowaniach i zjazdach w posesje.    W ciągu ostatnich tygodni uniknąłem takiego wypadku tylko dzięki patrzeniu w lusterko przed skrętem w lewo. Pozdrawiam buraków z ciemnego Accorda (LUB...) i ciemnej Toyoty RAV4 (LU...) -  na Abramowickiej, co ciekawe obydwaj w tym samym miejscu na podwójnej ciągłej, nie tolerują jadących przed nimi zgodnie z przepisami, wyprzedzić za wszelką cenę. Co ciekawe, pseudobiznesmenik z RAVki wcześniej próbował wyprzedzać mnie na wąskiej drodze prawą stroną, w zasadzie to ledwo utwardzonym poboczem. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagminny manewr buraków - wyprzedzanie na skrzyżowaniach i zjazdach w posesje.    W ciągu ostatnich tygodni uniknąłem takiego wypadku tylko dzięki patrzeniu w lusterko przed skrętem w lewo. Pozdrawiam buraków z ciemnego Accorda (LUB...) i ciemnej Toyoty RAV4 (LU...) -  na Abramowickiej, co ciekawe obydwaj w tym samym miejscu na podwójnej ciągłej, nie tolerują jadących przed nimi zgodnie z przepisami, wyprzedzić za wszelką cenę. Co ciekawe, pseudobiznesmenik z RAVki wcześniej próbował wyprzedzać mnie na wąskiej drodze prawą stroną, w zasadzie to ledwo utwardzonym poboczem. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagminny manewr buraków - wyprzedzanie na skrzyżowaniach i zjazdach w posesje.    W ciągu ostatnich tygodni uniknąłem takiego wypadku tylko dzięki patrzeniu w lusterko przed skrętem w lewo. Pozdrawiam buraków z ciemnego Accorda (LUB...) i ciemnej Toyoty RAV4 (LU...) -  na Abramowickiej, co ciekawe obydwaj w tym samym miejscu na podwójnej ciągłej, nie tolerują jadących przed nimi zgodnie z przepisami, wyprzedzić za wszelką cenę. Co ciekawe, pseudobiznesmenik z RAVki wcześniej próbował wyprzedzać mnie na wąskiej drodze prawą stroną, w zasadzie to ledwo utwardzonym poboczem. Brak słów.
Jeżdzisz BUCU po tych naszych drogach i tylko korki robisz, lepiej gdybyś z domu nie wychodził, a będzie lepsza przepustowość na mieście i mniej stresu dla innych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdzisz BUCU po tych naszych drogach i tylko korki robisz, lepiej gdybyś z domu nie wychodził, a będzie lepsza przepustowość na mieście i mniej stresu dla innych !!!
  heh, dzięki tobie za to będzie więcej wypadków jak ten opisany w artykule, polemizowałbym czyje niewychodzenie z domu będzie mniej szkodliwe dla innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdzisz BUCU po tych naszych drogach i tylko korki robisz, lepiej gdybyś z domu nie wychodził, a będzie lepsza przepustowość na mieście i mniej stresu dla innych !!!
  Kolega ma takie samo prawo jak Ty do korzystania z drogi publicznej, płaci podatki, a jeśli cię to wqrwia, że jedzie przepisowo to jedź się na tor na Zemborzycką wyszaleć, hipokryto, "Bucu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Kierowca bombowca - Klasyka buractwa, "spitalaj z drogi bo ja jadę". Od razu takich puszczam, niech jedzie na złamanie karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega ma takie samo prawo jak Ty do korzystania z drogi publicznej, płaci podatki, a jeśli cię to wqrwia, że jedzie przepisowo to jedź się na tor na Zemborzycką wyszaleć, hipokryto, "Bucu"
Jezdzić po drodze , a robić na niej non stop korki BUCU, to jest subtelna różnica, im mniej gamoni na drodze tym mniej korków, a co za tym idzie i wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Kierowca bombowca - Klasyka buractwa, "spitalaj z drogi bo ja jadę". Od razu takich puszczam, niech jedzie na złamanie karku.
Powinieneś zawsze poboczem jezdzić,a nie tylko wtedy gdy ktoś cię wyprzedza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś zawsze poboczem jezdzić,a nie tylko wtedy gdy ktoś cię wyprzedza !!!
  Napisz jeszcze coś mądrego, Mistrzu Kierownicy, uśmiałem się do łez  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezdzić po drodze , a robić na niej non stop korki BUCU, to jest subtelna różnica, im mniej gamoni na drodze tym mniej korków, a co za tym idzie i wypadków.
  Wybacz, koluniu z falistej tektury, że nie zniżę się do Twojego poziomu dyskusji - musiałbym zejść na poziom ujemny. Szerokości i powodzenia dla Ciebie, obyśmy się nigdy nie mijali na trasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma ta jak dyskusja miastowych z lublina na forum publicznym :) echh moze to lepiej ze nie bylo obwodnicy przynajmniej cale to towarzystwo dusilo sie we wlasnym sosie a teraz smrod sie rozniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma ta jak dyskusja miastowych z lublina na forum publicznym :) echh moze to lepiej ze nie bylo obwodnicy przynajmniej cale to towarzystwo dusilo sie we wlasnym sosie a teraz smrod sie rozniesie.
  No niestety, trzeba uważać na takich, ale to nie tylko w zadupiastym Lublinie, wszędzie już toto się rozjechało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Kierowca bombowca - Klasyka buractwa, "spitalaj z drogi bo ja jadę". Od razu takich puszczam, niech jedzie na złamanie karku.
Właśnie z myślą o takich jak ty, buduje się czasami wzdłuż autostrad czy expresówek dodatkową wąską dróżkę aby koń po niej czasem chodził,jak musi do pola, i dla ciebie jak czasem w niedzielę z matką chcesz do lasu.  he.he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie z myślą o takich jak ty, buduje się czasami wzdłuż autostrad czy expresówek dodatkową wąską dróżkę aby koń po niej czasem chodził,jak musi do pola, i dla ciebie jak czasem w niedzielę z matką chcesz do lasu.  he.he.he.
  Trochę nie na miejscu takie teksty dodajesz, człowiek zginął a to jest twój komentarz do tego...   [ * ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę nie na miejscu takie teksty dodajesz, człowiek zginął a to jest twój komentarz do tego...   [ * ]
  co chcesz dowartościował się przynajmniej i pokazal kulture rodem z tubtina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega ma takie samo prawo jak Ty do korzystania z drogi publicznej, płaci podatki, a jeśli cię to wqrwia, że jedzie przepisowo to jedź się na tor na Zemborzycką wyszaleć, hipokryto, "Bucu"
Skąd ty wiesz ze on płaci podatki ?  za materac tam CIOTO robisz ? z alimentami dla mojej siory zalega od pażdziernika ubiegłego roku, a z abonamentem za RTV to już chyba będzie około 6 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę nie na miejscu takie teksty dodajesz, człowiek zginął a to jest twój komentarz do tego...   [ * ]
Czytaj łajzo ze zrozumieniem to rozkminisz do kogo pije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj łajzo ze zrozumieniem to rozkminisz do kogo pije.
  Łajza to cie zrobila patafianie spod bilgoraja, a do kogo ty pijesz to juz mi zwisa i powiewa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami hejterzy na tym "forum". Szkoda człowieka w każdym razie, tym bardziej że z treści art wynika że nic nie zawinił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajza to cie zrobila patafianie spod bilgoraja, a do kogo ty pijesz to juz mi zwisa i powiewa :)
Z tego co Magda mówi to zawsze ci BUCU tylko zwisał i powiewał,  he.he.he  oberżnij to u samej du.py i rzuć psu do zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...