Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłaciła za garnki, kontakt ze sprzedawcą się urwał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2019 r. o 14:27 Powrót do artykułu
Niestety tak jest w państwie Polskim, że są oszuści których trzeba totalnie tępić. Osoba taka powinna mieć dożywotni zakaz handlu w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak sprzedaję coś to mogę nawet podać swojego fb, zdjęcia zrobić jak wkladam przedmiot do wysyłki na poczcie. Byle nikt nie pisał, czy wysłałem itp. Wymagam tylko jednego, wpłaty pieniędzy na konto i dopiero wysyłam. Sam bym tak nie zrobil, nie ufam ludziom. Raz nawet dostałem zdjęcie, wysłanego przelewu do mnie, żebym jeszcze dzisiaj wysłał. Nie ufam ludziom więc poczekałem, aż będą na koncie. I dobrze zrobiłem, bo to zdjęcie było fałszywe i kupujący już nic nie pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łał, cóż za wstrząsający artykuł . A nie lepiej było napisać o tym, że Józek puszczał straszne bąki po tym jak zjadł fasolkę u sąsiadki ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę dopłacić 10-15 zł i wpłacać przy odbiorze,a nie w ciemno.Lepszy wróbel w garści jak gołąb na dachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Final filmu "Ja złodziej" jest najlepszy gdy "Babka Kiepska" składa modlitwy kto w Polsce rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...