Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasnął w pociągu. Stracił 12 tys. złotych

Utworzony przez buzal, 20 grudnia 2011 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Pelowcy po swiecie jezdza i kase kosza a w narodzie bieda. jak by byl Parwdziwym polakiem to nie robil by za paropka na zachodzie i wcale nie szkoda ze ktos wziol bo tez chleba musi miec dla dzieci niech teras idzie do tuska to ten mu da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~buzal --> skąd się takie cepy jak ty biorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzal napisał:
Pelowcy po swiecie jezdza i kase kosza a w narodzie bieda. jak by byl Parwdziwym polakiem to nie robil by za paropka na zachodzie i wcale nie szkoda ze ktos wziol bo tez chleba musi miec dla dzieci niech teras idzie do tuska to ten mu da
Tusek sprzedał Polske masonom za srebrniki! Teraz pławi sie z innymy judeszami w lexusach i majo nas, prawdziwych polakow za gnidy parszywe! Mnie sie nalezo pieniążki za nic nierobienie, bo jestem u siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Benek z warzywniaka napisał:
Tusek sprzedał Polske masonom za srebrniki! Teraz pławi sie z innymy judeszami w lexusach i majo nas, prawdziwych polakow za gnidy parszywe! Mnie sie nalezo pieniążki za nic nierobienie, bo jestem u siebie!
i znowu buzal.... Pewnie gdyby nie gospodarstwo po dziadkach to byś cepie sam "za parobka robił" i to nawet nie na zachodzie bo nawet języka polskiego nie znasz.
Ostatnio edytowany 20 grudnia 2011 r. o 14:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do buzal : sprawa dotyczyła mojego znajomego który nie jest na pewno parobkiem a poważnym fachowcem których jest niewielu w tej branży w Szwecji panie buzal i proszę nie obrażać publicznie ludzi nie znając tematu i słownika ortograficznego.czas najwyższy do szkoły.życzę panu i podobnym kiepom ze słomą w bumiakach aby ten sam złodziej okradł pana i pańskich przyjaciół prawdziwy polaku ps.pewnie to dla pana nowość ale jak pisze pan komentarz i program podkreśla słowo na czerwono to znaczy że jest w nim błąd lub niema takowego w słowniku języka polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...