Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdemolował przystanek, bo ochlapał go samochód

Utworzony przez fraentz, 19 stycznia 2011 r. o 16:17 Powrót do artykułu
veto!! jakie więzienie - powinien w ramach zadośćuczynienia za darmo wyremontować ze trzy - cztery takie wiaty - po pracy. Jeśli oczywiście prace jakąkolwiek popełnia. Ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sama dzicz w mieście też mieszka niestety ,bo tego typu bydło niszczy co się da i jak takiego chwasta złapią to co takiemu zrobią ? 5 lat to na ogół i tak w zawieszeniu a pieniędzy i tak nie wyegzekwują bo ten wymiar sprawiedliwości to tylko z nazwy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ramach zadość uczynienia powinien całą LUBELSZCZYZNĘ oczyścić z psich gówien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy ciekawe filmiki z sejmu nakręcone przez portal regionalny: http://www.chelmonline.pl/index.php/informacje/1-chelm/1370-polska-.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy przejechać się trasą na Włodawę to można zobaczyć jakie bydło mieszka na tej trasie.Przystanki autobusowe o tym świadczą.Już drugi czy trzeci raz są remontowane i co bydło je niszczy.Mieszkańcy tych miejscowości wiedzą kto niszczy ale w ramach solidarności z bydłem nie reaguje.To dlatego napisałem ,że mieszka tam bydło bez różnicowania na dobrych i złych.Jak akceptujesz ten stan to też jesteś bydłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...