Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł poeta Marian Janusz Kawałko. Miał 69 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Piękny erotyk. Musze bliżej się przyjrzeć temu panu. Niech spoczywa w pokoju - szkoda, że tak mało wiemy o naszych lokalnych poetach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój Przyjaciel - siedzieliśmy w jednej ławce od I klasy szkoły podstawowej do XI liceum ogólnokształcącego w Rejowcu. Przez całe życie utrzymywaliśmy kontakt. Spoczywaj ....za wcześnie! - Krzysiek Rz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek i współpracownik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałam z Panem Kawałko parę tygodni temu, nie wierzę ,że dziś go już nie ma , wspaniały , serdeczny człowiek , tacy ludzie zbyt wcześnie odchodzą.. Agnieszka HB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakomitość z pięknej wsi Rybie pod Rejowcem Osadą. Szkoda człowieka R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznaliśmy się na początku lat 70-ch... Nigdy nie zapomnę jak tłumaczył mi jak mam rozumieć to, że " niebo rozbiło się na tysiące luster"... I pamiętam jak mówił, że " życie jest zbyt krótkie aby się lenić "... Ale teraz niech już odpoczywa w pokoju... A.R.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...