Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

58-latek zginął podczas prac na polu. Próbował gasić pożar

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2017 r. o 16:27 Powrót do artykułu
Chłop to zawsze był ciemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz poniżej raczej nie ba miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takiemu chłopi masz co jeść łysa pało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty owidnialy tępaku ciemna strzało itd...itd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tępe ciule, najwidoczniej wy też z tej chłopskiej ciemnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopa ratował mienie przed zniszczeniem niestety zapłacił za to najwyższa cenę...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są dramaty. Nikt nie chce się nad tym poważnie pochylić ? Wyrazy współczucia dla rodziny - przecież ten Człowiek zginął na służbie!!! Służył ziemi, więc może warto powalczyć o odszkodowanie jak ci od Smoleńska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowe pytanie to czy palił. Jeśli tak to sam sie do tego mógł przyczynić. Niestety często spotykany obecnie obraz na wsi to kombajnista z kiepem w gębie. Kilka lat temu sam widziałem jak kombajnista z tzw. eskaeru wyrzucił peta na ściernisko. Dosłownie 15 minut później jarała się słoma, a ten uciekał kombajnem, żeby się nie zapalił. Zresztą ja też przerwałem koszenie i zjechałem na wszelki wypadek na drogę. W efekcie zjarało się pole u sąsiada i u drugiego się zaczęło, gdyby nie to że ojciec pojechał ciągnikiem po pług i odorał skibę to i nasze by się zjarało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop to zawsze ratuje swoj dobytek   na to co pracowal cale zycie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...