Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"za mało pieniędzy" o ho zaczyna się... to o czym mówiłem! Jak heroicznie było wpuszczać wszystkich... bez zastanowienia co będzie dalej w dłuższej perspektywie czasowej i ile będzie to kosztowało... już niedługo będzie ciekawie...! Wiem prawda boli, więć możecie mnie minusować, mam to w ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani burmistrz, oklaski za cierpliwość, ale uważa pani, że to najlepszy moment by nawet w tej sytuacji szukać okazji do przypisywania sobie zasług, ściganie się w nich nie wiadomo z kim? Czy to najlepszy moment by robić sobie kilkadziesiąt zdjęć z newralgicznego miejsca i podpisywać się pod wszystkim publicznie? Jeśli chce pani pomagać (i inne osoby w domyśle) to wydaje się, że najlepszym wyborem jest pomoc w pokorze serca (bez blasku fleszy) tak jak setki tysięcy innych osób w całej Polsce, albo nierobienie tego wcale... A jeśli pani musi - to tym bardziej wykonywać jako zadanie zlecone i nie szukać poklasku. Dużo sił - wszystkim pomagającym w całej Polsce życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeżyj jedną noc razem z nami wolontariuszami na granicy, zaczniesz sie wypowiadać w tym temacie. Powiedz w twarz tym biednym wieziebniętym dzieciom, którzy płączą bo ich tata walczy o to co powinii mieć zagwarantowane- spokojny rodzinny dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzu Marto Majewska - twoim psim obowiazkim jest dbanie o mieszkancow Hrubieszowa, twoich wyborcow nie Ukraincow, ktorzy nic nie zrobili dla Hrubieszowa ani jego mieszkancow. Takie trudne do zrozumienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 tyś z rezerwy spoko tylko jak miasto mogło już wydać tyle kasy jak rozliczenie przychodzi po miesiącu a nie po 2 tygodniach. Ludzie wszystko dają za darmo wolontariat za darmo a Pani burmistrz już nie ma pieniędzy. Studnia bez dna. A to dopiero początek pustej kasy w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...