Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar wybuchł w nocy. Spłonęła restauracja w Hrubieszowie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2019 r. o 11:19 Powrót do artykułu
Ale ten Hrubieszów to brzydkie " miasto " zobaczcie na Google Street View - trzeci świat !!! Chałupy jak na upadlinie , 7ydowska osada na wschodzie Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest piękne miasteczko i ma swój klimat i historię. A ludzie wszędzie są różni, ty gościu to pewnie z farszafki więc cóż; wielkomiastowy słoik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hrubieszowie patriotów wymordowali i w większości zdegenerowani komuchy zostali. Dzielnie już 80 lat czuwają by normalność głowy nie podniosła. A gdy podniesie to zrównają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac jesteś zwykły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tej restauracji nie było kilka lat wcześniej pożaru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydził byś się wielkomiejskiego dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego ludzie nie zakładają alarmu z czujnikiem pożarowym ?! Ja mam taki czujnik przy systemie alarmowym, opłacam głupie parę złotych składki członkowskiej w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa i śpię spokojnie, Wiem, że jeżeli zacznie się dymić to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną, a przy okazji przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania. Praktycznie za koszty usuwania skutków jednego pożaru można by wszystkie budynki w mieście zabezpieczyć w tej sieci. Rencistom i emerytom, których nie stać na zakup centralki alarmowej dają ją za darmo.  Wiem to bo załatwiłam u nich taki zestaw do wzywania pogotowia swojej 75-letniej sąsiadce. Dostała go od nich bezpłatnie bo z mizernej renty nie była w stanie kupić sprzętu. Sama jak się o tej Sieci Alarmowej dowiedziałam to najpierw nie wierzyłam, a potem byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Mają też opcję, że jak ktoś dostanie zawału serca to jednym przyciśnięciem w noszonym przy sobie breloczku lub telefonie mogą wezwać Pogotowie Ratunkowe. To samo dotyczy napadu. Myślę, że wielu ludzi nie wie, że taka sieć działa i dlatego co jakiś czas dochodzi do takich strasznych nieszczęść. Wielu ludzi mogłoby żyć. Pytałam ich dlaczego się nie reklamują. Odpowiedzieli, że są organizacją całkowicie non profit i nie mają pieniędzy na opłacanie reklam, a te co mają przeznaczają na zakup sprzętu dla emerytów i rencistów, żeby jak największej liczbie ludzi pomóc.  Media chętnie pokazują, piszą i mówią o ludzkich tragediach, ale ani słowem nie wspominają o tym, że dzięki działaniom społecznego Sztabu Ratownictwa SKSR ludzie mogliby żyć spokojnie dalej. Uważam, że warto o tym mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...