Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Holandii: Nie żyje czwórka Polaków. Ich ciała wyłowiono z wody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2019 r. o 12:10 Powrót do artykułu
...bardzo przykra sprawa, ale komentarze naszych rodaków świadczą o ich poważnym deficycie intelektualnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak się nie umie kierować, to PKSy pozostają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Państwo Polskie zapewniało swoim obywatelom godne warunki pracy i godziwe wynagrodzenie, to nikt w wieku 20-21 lat nie wyjeżdżałby za chlebem...Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozplakalam się po przeczytaniu takich wiadomości.ciągle w tej cholernej Holandiii giną Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Ałdi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"EMIGRACJA TO NIE DRAMAT - TO SZANSA !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Państwo Polskie każdy ma wybór tak samo niech napiszą kto prowadził to audii sam byłem tam pół roku wszystko można kupić wszystko dostępne a teraz jestem De ale sobota i do 20 wszystko zamknięte tylko stacje i bary otwarte a szkoda rodzin i samochodu że wpadł a ich nieznalem ale znam tam drogi są lepsze tylko czemu Polacy wypadają ciekawe pozdr i kondolencje dla rodziny a emigracja to wybór i szansa a nie coś złego a zawsze w Polsce można pracowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda każdego ludzkiego zycia a przed nimi bylo całe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce uczciwi wegetują, zarabiają kombinatorzy i oszuści. Jak można godnie żyć za 1600 zł? Myślę że mając rodzinę w Pl i prawo wyboru o którym mówisz, to każdy wybrał by Pl a więc przyczyna prosta brak godziwego wynagrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poljaki nie umiejta jezdzić, szczególnie te młode ogłupiałe szczawiki! Oni tylko wiedzą jak naciskać pedał gazu i ruszać kierownica... a potem klikać minus przy komentarzach. Oni nic więcej nie umieją! To pokolenie pustodzbanów róbta-co-chcjeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość o tym zdarzeniu zszokowała mnie i to bardzo nie mogłem w to uwierzyć . Znałem tych chłopaków i ta wiadomość to tregedia , niestety nikt nie miał wpływu na to jak się to potoczy . Nikt by nie pomyślał że może stać się coś takiego . Nie rozumiem komentowania niektórych ludzi typu „ jak się nie umie jeździć „ przecież to mogło przydarzyć się każdemu nawet jeśli jesteś dobrym kierowcą . Wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby przeczytać o śmierci ludzi trzeba najpierw obejrzeć reklamę. Ten świat jest chory, ten dziennik też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że powinno się uszanować śmierci tych młodych ludzi nie komentować i nie osądzać bo to jest bez szacunku i empatii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy uciekajcie z Holandii, holendrzy powiedziec że nas nie lubia TO MAŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holandia to gówniany kraj wszędzie mają te swoje bagna niczym nie zabezpieczone nie ogrodzone chwila nieuwagi i po tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdego z nas czeka dołek prędzej lub puzniej.,. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"EMIGRACJA TO NIE DRAMAT - TO SZANSA !" - Lady Komorowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO cała Holandia...Praca ,praca,praca....ileż można...człowiek to nie robot,a tam wymagają do oporu ...i nic do gadania ....ROBOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz to audi trafi do Polski jako bezwypadkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu komentować, jakby jechał powoli to by nie przebił barierek .. Po prostu brawura , to samo w Polsce robią ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...