Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Holandii: Nie żyje czwórka Polaków. Ich ciała wyłowiono z wody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2019 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Przecież on nie przebił barierek, on po nich sunął i z nich spadł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło jechać wolniej i by nie chwycił pobocza..brawura malolatow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę nigdy nikt się nie dowie prawdziwej przyczyny tego wypadku. Ten (i wiele innych) to wypadku będące wynikiem np. pękniętej opony, wkurzenia kierowcy (samobójstwo rozszerzone), itp. Są to fakty nie do ustalenia w takich przypadkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy sie dowiedzialam o tym bylam w szoku moja mama juz do mnie nie wroci jest mi tak ciezko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni ludzie.Szkoda.Jak zwykle niedostosowanie prędkości do warunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który chłopak prowadził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten caly Mateusz.  Zabojca wszystkich zabil. Debil niech zgnije w piekle.. Pieniadze zbierali na jego bachora. Po Co? Jak to Morderca jest kierowal I zabil wszystkich . Jeszcze zbierali mu kase slyszalam  by przewiezc cialo... Bo. Nie chcieli. Gdybym byla ksiedzem to bym nie zgodzila sie nigdy na to by go pochowac, zostawic w worku na smierci I niech gnije za to co zrobil.   Jechal Tak szybko Idiota ... A moze ze swoja laska sie poklocil I za szybko jechal.. Albo zaszpanowal malolat.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderca ten Mateusz Co  laska zebralaa o kase na ich bachora Bo  chowa sie Sam.. Co mnie to Obchodzi zabil wszystkich a jeszcze kase wyciaga Kretynka..  A Co z innymi rodzinami tez stracili brata, siostre, matke , syna... I tu nikt nie wspomni ze szkoda tylko tego mordercy szkoda Co zabil wszystkich... Mam. Nadzieje ze gnije w piekle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, ze widac ze pisza ro osoby, ktore nie mają żadnych i formacji z wiarygodnych źródeł... Licznik sie nie zatrzymal... Samochód nie przebił barierek i rodzina nie zbierala pieniedzy na sprowadzenie cial.... Ludzie chyba pisza to tylko z zazdrości ze żałują M bardziej niz innych bo osierocil malusie dziecko A to nie ma czego zazdroscic kazdy z tej 4 chciał by żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby dorosła kobieta ale umysł 5 latka pochamuj się czasami że słowami bo przeginasz. Zrobiło ci coś to biedne dziecko albo jego mama że masz do nich pretensje? W niektórych sprawach najlepiej się przymknij bo nie dość że ranisz tym rodziny to sama się pogrążasz. Myślenie nie boli naprawdę. A jeżeli myślisz że podpiszesz się jako gość i nikt nie będzie wiedział kim jesteś to sie mylisz. Nikt nie wie co tak naprawdę się tam stało A macie wiele do powiedzenia. Powtarzam ostatni raz przestań obrażać ś.p Mateusza bo tak naprawdę to nie wiesz jaka była przyczyna tego wypadku. Komentowanie tego po takim czasie jest głupotą, którą w tym momencie pokazujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...