Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta z dwójką małych dzieci potrącona na przejściu dla pieszych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2019 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Gdzie ta kierowczyni miała oczy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesi też muszą wiedzieć że samochód ma swoje wymogi . Trzeba uważać i przewidywać . Nie wszyscy kierowcy są zawsze w super kondycji. Też czasami mają gorsze dni. Ale o tym jakoś się nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak matka dwojga tak młodych dzieci nie oceniła sytuacji Trzeba być ślepym lub wierzącym w przepisy bardziej niż w Boga by narazić na śmierć dwoje własnych dzieci Nie wykluczam winy kierowcy w zasadzie to on jest obarczone odpowiedzialnością i słusznie. Ale nasze młode pokolenie uważa że im się wszystko należy A RESZTA SPOŁECZEŃSTWA MA IM SŁUŻYĆ Bez szacunku dla innego żadne przepisy nie pomogą a ich nadmiar wprowadza haos i śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wasze beznadziejne komentarze to słabo mi się robi. Sami znawcy nikt nie wie jak to było a szczęka jak pies.  Ciekawe jak można rozglądać się jak baba zatrzymała się na pasach i piesi podczas przechodzenia przez przejście zostali przejechanie bo inaczej nie wiem jak to nazwać A baba tłumaczy się że ja słońce oslepilo.  Wiedz nie wiem po co to ***enie o smartfonach i zwyrodnialej matce. Akurat poszkodowana podejrzewam jest lepsza matka z większości was.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sadze ze to wina matki, to ze ktos napisał ze słonce zaslepiło kierowce nie moze oznaczac ze to prawda jest. ktos moze manipuluje zawsze to pierw atakuja kierowce, a okazuje się ze jest inaczej często ogladam filmy z pieszymi co oni dzisiaj wyprawiaja to jakas masakra, ostatnio dziewczyna przechodziła przez przejscie oczywiscie gapiła się w telefon zamiast rozejrzeć się to weszła od tak i tez atakowali kierowce. moze matka zatrzymała się z dzieckiem, ale źle się rozejrzała co u pieszych jest to bardzo częste zjawisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABRAĆ STAREJ KUR.... DOŻYWOTNIO PRAWO JAZDY! ŻEBY WIĘCEJ NIKOGO NIE SKRZYWDZILA!! JAKBY SAMA SIE ZABIŁA TO PIES SRAŁ. ALE ZROBIŁA DZIECIOM KRZYWDĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zara zaraz i ty będziesz starym ,nie oceniaj jak nie wiesz jak to było. Pamietaj stara też jest dobra jak sie stara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...