Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Próbowali wyciągnąć ciągnik z rowu. Kierowca najechał na kolegę. Obaj byli nietrzeźwi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2019 r. o 10:57 Powrót do artykułu
I tacy później idą głosować jak im pan w czarnej sukience powie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tacy później idą głosować jak im pan w czarnej sukience powie... No widzisz zgorzkniały ubeku a ty nie pracujesz i siedzisz za klawiaturą komputera i niekoniecznie mądre przemyślenia przychodzą ci do łepetyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...sami napisaliście, że to drobne zajście miało miejsce w niedziele o godz. 17.00. Innymi słowy już po mszy i po obiedzie, a więc się nie liczy, ponieważ jakakolwiek konsumpcja pokarmów musi być "popchnięta" odpowiednią ilością czego znieczulającego na pracę resztek mózgu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kogo nazwałeś ubiekiem i czy nim faktycznie ten ktoś był ale ja nim na pewno nie jestem choćby z racji wieku ale uważam że to pijaństwo i patologia na wsi biorą się właśnie z niskiego poziomu wiedzy oraz wykorzystywania tych prostych ludzi przez polityków i nawet przez księży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wiem kogo nazwałeś ubiekiem i czy nim faktycznie ten ktoś był ale ja nim na pewno nie jestem choćby z racji wieku ale uważam że to pijaństwo i patologia na wsi biorą się właśnie z niskiego poziomu wiedzy oraz wykorzystywania tych prostych ludzi przez polityków i nawet przez księży" W przeciwieństwie do Ciebie, mocno skomplikowanej osoby, wyuczonej po 3 kierunkach studiów, znającej 3 języki obcej, wiara i kościół już Ci nie potrzebne bo życie darzy. Księżą może Cię nie wykorzystują ( choć tego nie wiem ) ale politycy tak samo mają Cię w d.. jak i tych prostych chłopów, bo w wyborach masz tylko jeden głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ździsiek kurła i dzie ty tera pojedziesz z tym majdanem, zawracoj i do chałupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką te wiejskie chłopy mają fantazję, tyle lat żyję i nadziwić się nie mogę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej niż 10% traktorów poruszających się po drogach publicznych ma choć jedną tablicę rejestracyjną co oczywiście nie daje gwarancji, że ma tez ważny przegląd rejestracyjny. Oznacza to, że ponad 90% traktorów porusza się po drogach publicznych NIELEGALNIE ale milicja ma to w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępe mośki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mniej niż 10% traktorów poruszających się po drogach publicznych ma choć jedną tablicę rejestracyjną co oczywiście nie daje gwarancji, że ma tez ważny przegląd rejestracyjny. Oznacza to, że ponad 90% traktorów porusza się po drogach publicznych NIELEGALNIE ale milicja ma to w d..." Zmień leki, obecne już nie działają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...